Jump to content
Srecko

Sport (tenis, fudbal, košarka, F1 i sve ostalo)

Recommended Posts

kazem ja vama - cim tu ima tockova u sportu , pare su ozbiljne i ljudi su ozbiljni

ovo bre - nema tockova, ima para , ali fukara upravlja 

kad ja postanem precednik, zabranicu fudbal za sve starije od 13

samo treneri i vozaci i medicinsko osoblje mogu da imaju vise , a njima primanja fiksirana

prošli put 5 sad 4...napredak je očigledan...HAHAHAHAHAHAHA

nolo na tabletama :sarcastic_hand:

a sad ozbiljno

bojim se da i nas večeras čeka isto:wavecry:

Sinoć je fudbalski klub Totenhem igrao protiv 11 neindetifikovanih objekata za koje je neko tvrdio da su fudbaleri jednog kluba.

Ne, ja stvarno imam osećaj da su čak u Londonu, iako izgubivši 5:0, odigrali mnogo bolje?

Ljudi, naš fudbal je stvarno u žešćem nokautu, i treba da igramo u Evropi i još više, i da nas tuku još više, da nam non stop pokazuju koliko smo unazađeni.

Treba streljati sve koji daju novac iz državne kase u domaći fudbal.

Mi smo zemlja košarke, odbojke, pa biće i tenisa, basketa, a tek vaterpola itd. 

I to je to.

^

Nemoj tako oštro. 

Šta je trebalo da radi FC Tottenham posle onog rastavljanja od života od Bajerna pre par kola u LŠ ?

Da podsetim, beše rezultat 2 :7. 

Glavu gore. 

Btw, ovo je očigledno zadnja Milojeva sezona, vidljivo je bilo sinoć da je Marin prošao i definitivno svoj zenit i nekakav peak dobrih, bolje reći, vrhunskih igara u CZ.

O jovančiću, Simiću, Pavkovu, Gobelji ne bih. 

Raduje ono što je juče bilo na terenu FC Voždovac, a to je pobeda mlađanih igrača CZ od 2:0 i revanš za onaj debakl u Londonu od pre par nedelja.

https://sport.blic.rs/fudbal/evropski-fudbal/fk-crvena-zvezda-totenhem-omladinci-liga-sampiona-za-omladince-2-0/lwrk8qn

U potpisu : Dok Grobar. :jump:

Evo, da ne trabunjam više, Bambi objasnio: https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2019&mm=11&dd=07&nav_id=1613984

"Srpska liga i Premijer liga su dva različita sveta. U Srbiji nisam išao u teretanu. Nikad. Nisam ni znao gde je. U Junajtedu sam video da svi igrači idu u teretanu pre ili posle treninga. "

Potom je govorio i o praksi da se u Srbiji "odradi" trening od sat i po vremena, te da se na taj način završe sve obaveze. "Onda sam došao u Mančester i video Kristijana Ronalda i Rajana Gigsa, tada 36-godišnjaka, koji dolaze tri sata pre treninga i idu u teretanu."

e baš tako, bambi objasnio

kod nas se misli da je talenat dovoljan, dok se u svetu sportisti oslanjaju isključivo na rad

11 minutes ago, Kuršum said:

Na dobrom putu je. 

Ima jos puno do 9:0, tacnije jos 7 komada da primimo, pa da se izjednacimo sa vasom tragedijom u skoru dve tekme.

No, poraz sinoc u vasoj avliji je 4 x veci nego nas.

Generalno, slazem se da smo i jedni i drugi zalutali u ova dva takmicenja.

Ko ono deca mala, utata utata, mi smo izgubili bolje :rofl:

Ljudi, nema ništa naš fudbal to je to, eno da ne mrsim m00da po mnogo mogu slobodno da citiram opet Bambija. To je to ustvari :) 

Ima i jedan dobar komentar sa b92, preneo bih ga u celosti:

Шта фали Звезди у Европи? Или Партизану? Иста ствар: визија.
Салбији си од богатих европских клубова. Не можеш да им тренутно будеш конкуренција. Шта чиниш? Можеш ли да купиш нешто боље од Тотенхема, Манчестера? Не. Сваки твој играч је слабији на својој позицији од сваког играча тих богатијих клубова. Ниједан не би играо у њихових 11. Не можеш куповином да то решиш. Једини начин је да створиш тај квалитет из сопственог погона, па тек као неку подршку у виду искуства купиш пар проверених ветерана. Ког смо ми то талентованог фудбалера истрпели, исфорсирали, задржали? Као Ајакс што ради. Не, ми одмах гледамо да продамо. Кажу, морамо. У реду ако морамо, али онда реци да је не бод, него свако полувреме у ком не примимо гол велики успех. Уместо тога, ми стално о старој слави, како је било некад итд.
(Иван, 6. novembar 2019 23:38)

Nego... ne može ni to, mora da se proda igrač odmah čim može za milionče, da menadžer uzme proviziju 300k da ima za novog Porschea. Jer tako je u mogućnosti.

Plašio sam se danasnjeg meča sa Beretinijem (izuzetan servis, neverovatno brz forehand sa izuzetnim spinom, odlično kretanje, sjajno igra generalno čak i protiv najboljih....) jer Nole ne igra dobro sa igračima sa kojima se nije susretao.

Danas je odigrao fenomenalno.

Komentatori isticu lošu igru Beretinija (trema....) sto ne mislim da je razlog ubedljive pobede; a ne primećuju koliko su: Noletove lopte bile duboke, da je Nole forehand-om “nadjacao” forehand Beretinija, da je reternirao sve u poslednji metar polja ne dajući mu mogućnost da napadne prvim udarcem i da danas mu nije ulazio bas prvi servis kao obično (60%).

Kuriozitet je da je Beretini imao 71% prvog servisa i opet bio nemoćan.

Sa ovakvom igrom (ako nastavi) Rafa može jedino da “računa” kako da izbegne Noleta u polufinalu, da bi na kraju godine bio No1.