Jump to content

Potencijalna organizacija FAK MMXIX


Doktor

Preporučeni Komentari

4 hours ago, sir Oliver said:

najprijatnije bazen i mlada fizioterapeutkinja koja masira otok.

Zar ga niste provaliali, ovo će tamo da mu fali! Ali se pravi nevešt te daleko mu,  te.....:)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Odjavio Tera Panonicu i zahvalio im se na ponudi .Gospodjica Tamara je izrazila zelju ako Fak bude u Kikindi da je pozovemo da nam bude gost.Preneto ovlastenje na Cika Djuru i on krece sutra u akciju.Prostor imamo e sad da li dolazi u obzir kotlici rostilji ili da se naruci klopa to moramo resiti da bi znali kako da se organizujemo.Djura sutra ide u obilazak spavackih mesta pa se javimo.:hi:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@dunavko nije odluka Kikinda ,odlucicemo svi zajedno gde samo vidim da se bas niko ne trza oko organizacije pa da ne bude da se Fak ne odrzi pa eto pokusavamo na neki nacin da organizujemo ako niko nece a i da bude u okviru normalnog budzeta.Dajte jos predloga konkretnih pa da se resava dani prolaze.Moze i u BG sto se mene tice na pola puta ako je za tim.Ako ce nas biti malo primam sve kod mene na vikendici klopa kotlic i pice ko sta donese.:w00t:Ce bacimo neku mrezu i nafatamo ribe i udri.Izvolte sa predlozima.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2a3 vazi.da ponesem i ja neku mrezu ako odlucimo kikindu.ne sme niko da zna gde ce te mreze da zavrse,al u dunavu i moravi,savi nece.i ja sam za to da budu cene pristojne,negde na sredokraci.sta ce onaj sa juga srbije,ima iljadu km tamo-vamo,gorivo skupo,rakija pojeftinila,dug put,idi...ona varijanta sa bolecom stoji,ima i mala sala,100kv.mtr.nista zvanicno nisam pitao jer sta da pitam.dva dana-subota i nedelja,sala,stolovi,struja.za spavanje kako ko.ima blizu jeftine sobe,i kod mene na dunav,itd.nije mi jasno samo ako smo svi u jednu salu,deset pojacala rade,pa ma kako tiho,na sta ce to da lici?gde da nadjemo 5-6 soba ili nesto slicno?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mala Galerija ima 600 kvadrata

ajd da nas se skupi da moze da se kaze da nas je bilo , lako cemo za broj sistema

ionako broj sistema definise broj zvucnika , a njih se uvek donese najmanje

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 4/13/2019 at 8:53 AM, sir Oliver said:

Upravo izdržavam banju.

najprijatnije bazen i mlada fizioterapeutkinja koja masira otok.

 

Kreci se ti sto vise, naravno, ako ne boli. Pusti mirovanje i banjanje osim ako nije za dusu. Medicina ide prema prosjeku a mi svi razliciti.  

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Treba izvesno vreme da se (re)generiše koštano tkivo. Nekoliko nedelja

Potrebno je i vreme da to tkivo očvrsne. Nekoliko meseci

Ne sme se opterećivati noga dok se to ne završi a i tada postepeno 20%, pa 50% pa tek onda puno opterećenje.

Kad preteram, preko dva sata hodanja, otekne , savata me mučnina i moram da legnem.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja ne bih bas puno slusao doktore, oni su ko serviser i gledaju da te odrzavaju a ne lijece :P

 

... normano, sve polako i bez pretjerivanja i da ne boli. Koljeno mi je u dva dijela i drzi se sa titanskim vijcima.  Znam sta Balkanski ortopedi kazu a znam i ove ovdje, nije im ista prica a mene to koljeno vise ne boli...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...