Jump to content

Potencijalna organizacija FAK MMXIX


Doktor

Preporučeni Komentari

3 hours ago, shonne said:

Ja ne pecam ribe, ne volim da idem na more, leto ko leto, obaveze. Znam da bih voleo sve vas da upoznam uzivo. Ostajem na stand by... Da vidim datum i sa kakvim obavezama. Nije problem ni da se prijavim kao prosli put i platim. Samo da vidim sta me sve ceka i koji je datum

Koleza sve rek‘o, pa da se ne ponavljam.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma ovo je odokativno sve još uvek, bezveze da se spiskujemo.

Kada dogovorimo nešto konkretno vredi da se brojimo i organizujemo.

Mića da vidi u Mokrinu, šta kako, nije se Đurica javio. Ajde to da vidimo prvo sever Banata šta kaže :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

doktore ,kod mene pa na camac pa uzvodno do zemuna pa dalje kako bude.za vlada moze da dodje kod mene,autobusom, da peca sa splava,garantovano ce da jede ribu i da pije smederevku.autobusom ,304, zbog alko testa.pito gazdu restorana "stari kocijas" u bolecu,na smederevcu.u principu moze,ali datumi,obaveze,broj,uslovi.sta mi ocemo?samo salu-e?restoran bolec je zgodan,nema guzve,smederevac,kruzni put-autoput nis,bgd.za spavanje kod mene na dunavu nesto na splavu,nesto po barakama mojih drugara u r.naselju ritopek.nesto baraka u vinci,pored arh.naselja.to sve zadjaba.samo vreca za spavanje i neces da pokisnes.mogu da udomim dvaes ljudi minimalno.ko nece ribu i corbu skupimo para,kupimo prase,jare i udri,mislim na razanj.to je najjeftinija varijanta.kupace gace i peskir,verujem,svako ima.bez gaca ne dolazi u obzir.ko oce organizujemo izlet camcem do ivanova u austrougarsku bivsu.ili do bele stene sa stajanjem na male vode kod kafane "iljadu i jedna muva".ovo bi bila neka sirotinjska varijanta ali bi bila aktivna.verovatno da ima bolje ali ...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

17 minutes ago, dunavko said:

doktore ,kod mene pa na camac pa uzvodno do zemuna pa dalje kako bude.za vlada moze da dodje kod mene,autobusom, da peca sa splava,garantovano ce da jede ribu i da pije smederevku.autobusom ,304, zbog alko testa.pito gazdu restorana "stari kocijas" u bolecu. . . .

Hvala puno na pozivu i naravno prihvatam.

Nego, ko je Vlada ? 

Drugo, kažeš Boleč i "Stari kočijaš". Nepoznato mi to. Kada sam bio klinac, skoro svake nedelje sam sa roditeljima dolazio u kafanu " Kod Jelenka " u Boleču. Vrhunska klopa bila.

A za Ritopek imam smeštaj. Odmah kada se skrene ka Ritopeku sa puta ( juče sam oman'o, nije desno ) levo, na nekih  400-500 m od tog skretanja žive Petrovići, prijatelji dragi. 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

doktore, to je vladd ,umetnicko ime.zali se da peca cverglane..."stari kocijas" je novija kafana,jedno dvaes godina.jelenko-jesa umro odavno,njegov sin,nacko,preuzeo varjacu.dodji u subotu ili nedelju kod mene oko podne,na plazu u ritopeku.bice neka riba,cu skupim nekog smudjarka do tada.pre skole levo i sve nizbrdo do dunava,pa 100m nizvodno,vidi se splav.trazi rusa,tako me znaju .al javi ako dolazis

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, 2a3 said:

Sutra u 16 h razgovor sa menadzerkom u Mokrinu a molio bih Zena da se javi Djurici na mobilni posto on slabo barata pc.

Obavljeno
Glede Kikinde ....... Cika Djurica preliminarno dobio na koristenje - no cost- Malu Galeriju Terakote (valjda pogodih naziv, al Mala Galerija jeste garant ...... svega 600 kvadrata)

ostalo da proveri da li postoje kapaciteti za lajkenje za bar 15-ak DIY spodoba u samoj Kikindi

 

Ako se to potvrdi , onda ima smisla da zapalim za Kikindu i manjevise zvanicno ( iako rekoh da sam mator za bilo kakvo ucesce u organizaciji) izdogovaramo stvar sa reprezentima Galerije

Misljenja sam da valja proveriti opciju u TeraPanonica ...... mada mi se javlja da bi tu morali platiti i zakup prostora .....  ono - sve zavisi od ukupne cene

Evo me ovog momenta Woli zove i kaze da je nasao on-line da ima mesta za lajkenje u Kikindi

Sad ce on to nakuca .......

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bio na razgovoru sa gospodjicom Tamarom u Tera Panonici predocio sta smo ko smo nase potrebe i zelje.Veoma su zainteresovani ,ostavio mail i broj telefona obisao prostorije i bice mi javljeno koliko ce to okvirno kostati.Imaju 2 sesto krevetne sobe ,6 dvokrevetnih jedna sa francuskom lezajem, 5 komfornih soba na najvisem nivou 3 sa francuskim lezajem 2 sa po dva odvojena.Gledace da nam naprave neku prihvatljivu cenu i rekao sam da bi u globalu uyeli te visekrevetne sobe i dvokrevetne.Rekla mi je da bi maj i eventualno sam pocetak jula mogao doci u obzir zbog slobodnog vikenda.Rekao sam da bi recimo okupljnje bilo oko 12 sati subota pa do 12 sati nedelja sa vecerom u subotu ili i sa nekom uyinom pre vecere i doruckom u nedelju.Sutra kad naprave racun mi javljaju.Voleli bi i kad bi se uradila neka mini radionica ili prezentacija ovog naseg hobija posta su tu prisutni gosti iz celog sveta pa bi bili voljni da im to uradimo.Ce slike kacim samo da ih smanjim.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...