Jump to content

heavy metal


mantas

Preporučeni Komentari

19 minutes ago, crni. said:

sve je to lepo što pišete, ali zašto bih uzimao zvučnike od 99db ako mi je namera spajanje sa ss ampom i slušanje metalike?

 

8 minutes ago, Doktor said:

Trebalo bi da cujes ono bar jedan takav kombo. :)

 

x1 :drink:

 

gde pise da zvucnik od 99dB ne mere na ss..jedanaesta zapovest mozda? :girl_devil::rasta: vidi sajt Avantgarde Audia,u ponudi imaju amplifikaciju za svoje (super) efikasne zvucnike,sa aktivnim basom,jel su flea watt 1-2,il mozda malo vise?....

nastavak price,sa moje strane:ovdasnji HES,prezentacija firme sto je zastupala Zu Audio,Yamamoto,Danley,MC2audio itd....na jednu stranu sobe Yamamoto A08+Zu Druid,pustaju muziku,da budem fini,negde misevi prde u fenjer..iza mene stoji tip sto se poznajemo,ima vise ozbiljnih sistema,izmedju ostalog SET-ovi se menjaju kod njega (fabricki) ko sto ja menjam carape....sapne mi tip "perfektna prezentacija,da razuveri i one sto su do sada verovali u pricu da SET+efikasni zvucnici ne rade posao"..okrece se prica,ista soba,na drugom zidu postavljen sistem sa MC2Audio 1250,Danley SH50....pustaju muziku,na normalnu glasnocu..pussycat hifisticko hajendisticka bransa se povukla iz sobe,ko da su cijanisali...

:heat:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja slušao pre neki dan Metaliku na Dorset + Jolida  302 . Ne zvuči uopšte agresivno HM.....Možeš satima da ga slušaš.....

Onda slušao najagresivniji minimal tehno.... isto.... kakav crni listening fatigue !

Mogu da slušam pink noise za usviravanje zvučnika a da mi ne dosadi :smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

12 hours ago, crni. said:

sa 5000$ samo za hornu je lako biti pametan

mislim da pitanje nije išlo u tom pravcu

za 5 somova se pravi ceo sistem sa altec 15,19,620/604,Tannoy DC15",neka normalnija jebela (JBL),neki manji Klipsch ako preskocis extravagancije vezane za SET bajke (cast izuzecima),i turis na njih neki tranzistorac,ili real world cevas sa EL34,pa makar bio i vintage Dynaco ST70 u pitanju....naravno,prvo treba covek da se otrese od raznoraznih bullshitova generisanih po raznoraznim forumima ko dugodlaki dzukac,kad izadje iz vode...

Klipsch soba sa ovdasnjeg HES-a od prosle godine,MingDa sa EL 34 na jednom,Roksan Kandy na drugom..ne secam se vec tacno koji je sta pokretao,to je jeftiniji segment firme,al garantujem da bi bilo koji od ta 2,bio udarac Tyson-a i  za HM,.....garant bi se uklopio i cifru,sa sve izvorom od 5 somova....i to je sve racunato,cena novo....

klipsch.JPG

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Za razglas Electro-Voice XLD 

16x X-Line Xvls 90°

12x X.Line Xvlt 120°

24x X-Line X-Sub flown

12x X-Line X-Sub stacked

12x 4 x EV P3000/P3000RL amp rack

Sidefills
12x EV XLC 120° line array

16x EV P3000 amp

Center / frontfills / outfills
24x EV XLD 281 line array

20x EV CP 3000 S

Delays
EV QRx112/75

Ima od Ušća do Sajma da se čuje Metalika :smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...