Jump to content

Trenutno u CD Player-u/CD transportu + DAC


Preporučeni Komentari

  • 4 months later...

Prelistavajuci CD sekciju u polici naleteh na pomalo zaboravljenog Andreas Volenvajdera. 

Album Dancing With the Lion  i teme iz nekada popularne tv emisije znanja " Brojke i slova ". :)

Bice ovo fin slagvort za kasnije pustanje vinila Volenvajdera, ukljucujuci i ovaj naslov.

av1.jpg

av2.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Kuršum said:

Doco gde je Shigaraki? Vidim sad CA neki.

Kako gde je ? Pa na klupi za rezervne igrace gde mu je i mesto. :)

sh1.jpg

Ide on u kobasice zajedno sa Audial The Model DAC-om.

Btw, Cambridge Audio CD 3 imam jos od 1991 god. Kupljen u Tehnoprometu svojevremeno.

Nego, imao je neke quake, gledao ga svojevremeno i pok. Misa Hrnjak, ali dzaba.

Kada sam ga onako iz fazona prosledio @Zen Mod-u da ga samo pretrese i vidi da li je za djubre, uradio mu servis do yaya i eto . . . daleko od toga da su Shiga i Model losi, ali ovaj CD ima tako dobar ( IMO ) zvuk da sam taj kombo otkacio iz sistema i to je to.

Thnx Zenu sto mi je u full-u preporodio ljubimca.. :worship:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

42 minutes ago, Zen Mod said:

ma on se sam popravio,ja ga samo osokolio i pomazio :)

Vidi, ne znam ja sta si ti njemu uradio, ali si ga doveo u prvobitno stanje i radi kao metak. :thumbsup:

Deder nabavljaj tu vise sondu i isto ovako zrihtaj my precious "ljubimce", jerbo opet krecu vrucine, a sa upaljenim 211 SET amp-om nije kompatibilno ziveti u istoj prostoriji. :jump:

Da opet pripalim B klasu, nakrivim kapu i ne gasim 24/7 do sledeceg godisnjeg odmora sistem. Samo gramofon ide na off/on, CD plejer ima ono dugme da se ugasi displej, prakticno ode na stand by mod, 33/303 upaljeni, kao i 57-ce.:beach:

Ako nedajboze bude neka grmljavina, samo dojavim komsiji da pogasi. 

Atm ide jedna odlicna kompilacija ( 4 x CD ) pok. Boska Petrovica i njegovog benda BP Convention.

bp1.jpg

bp2.jpg

bp3.jpg

bp4.jpg

bp5.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 hours ago, Doktor said:

Prelistavajuci CD sekciju u polici naleteh na pomalo zaboravljenog Andreas Volenvajdera. 

Album Dancing With the Lion  i teme iz nekada popularne tv emisije znanja " Brojke i slova ". :)

Bice ovo fin slagvort za kasnije pustanje vinila Volenvajdera, ukljucujuci i ovaj naslov.

Nateraste me da prekopam arhivu. Fali jedna kaseta, White Winds, čini mi se.

av.thumb.jpg.db12eb4ed9d9d2b7cc3a486544361ab3.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@djmilicic

Od bitnih ovde fali jos Down to the Moon, White Winds i pod obavezno meni licno drag Book of Roses ( @Dumus - javi se :) ), koji mi je dugo bio 90-tih referentni CD koji sam nosao na sve tada audio seanse. 

Da sada ne prekopavam po policama, evo slike sa net-a omota :

bor.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
  • 2 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...