Jump to content

Viljuske za zvucnicki kabl


ebe

Preporučeni Komentari

Gde mogu naci ovakve viljuske kod nas ili free shipping, po slicnoj ceni? Ovi, kojima se odvrce glava mi ne odgovaraju.

Pretrazio sam ceo jebaj, ili je kineska socijala, ili je audiofool nakit sa trocifrenom cenom. Kanibal ima neke plasticne za te pare. Dajte neki predlog gde jos mogu da ih potrazim. 

EDIT: Krimp klesta nemam pa mi ne odgovaraju ni konektori koji se krimpuju.

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 17
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Sve sam ja to vec pregledao i one sa prvog linka nasao kao najadekvatnije. Hteo sam izbeci postarinu ako nesto slicno mogu naci lokalno.

Da imam, ili da mogu da pozajmim, krstena krimp klesta, kupio bih iz farnell-a obicne pozlacene viljuske i resen problem.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, guja011 said:

pa daj link tih iz farnela da se vidi koje svecko čudo od krimpaljki treba

Trebaju klesta za hilzne sa dovoljno velikim otvorom da prodje viljuska, i dovoljno siroka. 

Jbg, sad ne mogu da nadjem gde sam ih video. Izgledaju kao poveca hilzna sa viljuskom na kraju, sa pozlatom. Kao na slici, samo je donji kraj bar tri puta duzi.

spade.thumb.jpg.114ca38303bbc6c7d35805f83ccafa87.jpg

Pogledacu jos aliexpress, tamo nisam trazio. Za sad mi se cini da cu naruciti one sa prvog linka. Deluju kvalitetno, imaju dva velika srafa za stezanje provodnika... Koliko vidim, necu naci jeftinije a da valjaju.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, ebe said:

Bio sam i na toj stranici ali nigde ne vidim cenu. To mi je vec zanimljivo. Malo skuplje ali moze da se pruguta.

Zašto baš viljuške, meni se više sviđaju bananice, a i praktičnije su, viljuške moraš povremeno dotezati, a ako se otkače eto belaja.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam bas suprotno rezonovao. :D Velim, kad zategnem viljusku nikad nece popustiti, a bananica se uzda u onu svoju "oprugu".

Mada, na kablu koji koristim sa BatoMM sam stavio neke staubli bananice i drze kao zavarene.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

10 hours ago, ebe said:

Ja sam bas suprotno rezonovao. :D Velim, kad zategnem viljusku nikad nece popustiti, a bananica se uzda u onu svoju "oprugu".

Mada, na kablu koji koristim sa BatoMM sam stavio neke staubli bananice i drze kao zavarene.

Negde među delovima mislim da imam neka okca (6 ili 8mm ne sećam se), bakarna pozlaćena, ona su bolja od viljuški jer neće spasti nikada, ali ne mogu da se povežu na svaki konektor. Mogu da ih potražim ako si zainteresovan. Koristio sam ih pre, ali sad koristim samo bananice ili gole žice ako su solid core.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...