Jump to content

Iskra Garrard OZ40 zvucnjaci by ReVox


revox

Preporučeni Komentari

16 hours ago, revox said:

Jes ok al nema mekotu ... cim da ga osvjezim

Ako se stvrdnulo vremenom, verovatno samo zamena pomaže. Ima nekih hemikalija, ali pitanje je koja je to guma (NBR) i da li to ima vajde.

Može da se desi raspadanje gume kad se maže hemikalijama za omekšavanje. Recimo tečnost za kočnice omekšava gumu, ali se posle guma raspadne.

https://www.ebay.com/p/MG-Chemicals-408a-Rubber-Renue-125-Ml-Liquid-Bottle/710181285

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, Zen Mod said:

dobra je to guma , sudeci po svim primercima koje sam ja video

vazelin ili glicerin mogu da malo pomognu , ali sve je to OK

I ja mislim da je ok .... al cito malo da se sve to osvezi ... u ovom slucaju kozmetika 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

odradjen kozmeticki tretman ... prvo ofarban obod I dio sasije ... nervirala me kartoncina bijela ... zatim ciscenje gumenog ovjesa ... sto cine pusaci, svudje im nadjes tragove ... nakon toga ciscenje ponovljeno sa glicerinom do nivoa da je sa vatom kompletno skinut sa ovjesa ... nakon toga ponovo nanesen glicerin, ravrnomerno razmazivan par puta uz blago zagrijavanje ovjesa toplim zrakom (fen) ... nakon toga idu u podrum na par dana da se to fino upije ... poslije skidanje viska ... I to bi bilo to 

IMG_20190226_190809.jpg

IMG_20190226_190908.jpg

IMG_20190226_190718.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kad ga radis uradi da valja ... prijalo mu je ovo ciscenje i premaz sa glcerinom ... omeksalo bar 20% ... da vidim oce li ga jos omeksat za dan dva dok upije da valja ... sa unutrasnje strane tesko se prilazi ovjesu al ce probam bar jednu ruku glicerina da navucem 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...