Jump to content

Kablovi, filteri, utikači , ispravljači, osigurači , LETVE, napajanja, trafoi , namotaji oko kondenzatora


NIXIE

Preporučeni Komentari

31 minutes ago, Mikorist said:

Dobro je da se ne zove Pussy SIT....:smesna:

A pretpojacalo da se zove Iron Rod, i onda u uputstvu na engleskom lepo kazes: Extended pleasure is obtained when Pu**y SIT is paired with Iron Rod. This combination provides an orgasmic listening experience" :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a sto mislis da se W . sve redje javlja na vorum ?

 

:smesna:

 

(zanemarimo cinjenicu da ovijeh dana extenzivno pesaci po planincinama , dise vazduk , pece ribu i pije vino; zslzio brte)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

15 hours ago, Zen Mod said:

a sto mislis da se W . sve redje javlja na vorum ?

 

:smesna:

 

(zanemarimo cinjenicu da ovijeh dana extenzivno pesaci po planincinama , dise vazduk , pece ribu i pije vino; zslzio brte)

kad vise volede onaj drugi fifi forum, lepsi je i ugladjeniji.....posebno tema mauricio cucco.....smeh,smeh, i samo smeh.....

:wub:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa i to je isto ko i ovo nase - nije vise "normalna" potreba vec...

E sad, neko vise voli u kuci/stanu, neko u kolima.

Drugar mi kaze da bi recimo ulozio vise kinte za hifu u kolima nego u stanu - iz jednostavnog razloga sto, zbog prirode posla, veci deo vremena provede u autu, a u stanu samo prespava...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Čitam ovu temu... ne mogu da nađem gde imaju rodijumske bananice da se kupe kod nas....

ja bih sve ovo preskočio

šinu direktno od razvodne table ...... pa do ušiju

aha

sad se setih ........ već sam ja to uradio , pre

valjda prvi put , od silnog intenziteta doživljaja , javilo mi se da napravim ovaj forum

 

kako sam to uradio , ni struja mi više ne treba

:smesna:

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nešto ste mi ufitiljili sa ovim nedokazivim budalesanjima. Ja se setio kad sam onomad dobio od drugara vernika nekakav Zaolla digitalni kabl na korišćenje, pa mi pokvario moje “digitalno su nule i jedinice”. Onda sam kren’o da bacam pare na oyaide i neoteche srebrene kao lud, ali nikad nisam stigao Zaollau sa WBT0110ag. Ima l’ ko dobru recepturu za digitalac?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

7 hours ago, gluv_i_udaren said:

Nešto ste mi ufitiljili sa ovim nedokazivim budalesanjima. Ja se setio kad sam onomad dobio od drugara vernika nekakav Zaolla digitalni kabl na korišćenje, pa mi pokvario moje “digitalno su nule i jedinice”. Onda sam kren’o da bacam pare na oyaide i neoteche srebrene kao lud, ali nikad nisam stigao Zaollau sa WBT0110ag. Ima l’ ko dobru recepturu za digitalac?

Ja ovaj koristim. Kabal je RG302/U - 75oma, centralna žica je solid core posrebrena, oplet od takođe posrebrenih žica, izolacija centalne žice je teflonska, spolja nisam siguran šta je trebalo bi da je takođe teflon, konektori Neutrik NBNC75BLP7 takođe 75oma. Dosta je krut zbog teflona.

SPDIF.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...