Jump to content

Kablovi, filteri, utikači , ispravljači, osigurači , LETVE, napajanja, trafoi , namotaji oko kondenzatora


NIXIE

Preporučeni Komentari

59 minutes ago, Doktor said:

IMO - sve ove tlapnje u ovoj temi vezane za razlike, finese, promene u kvalitetu zvucnog potpisa, a narocito u Sissy temi, gde je to jos eklatantnije,  su antireklama za uredjaje kao sto su Iron i Sissy.

Brate da čovek nije došao ja bi i dalje slušao kinesku letvu misleći da je to maksimum.

:smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Teško. Imam 20 uređaja iznad i pored :smesna:

TV. BOX , jedan ruter , drugi ruter, svič, jedno napajanje, drugo napajanje, tri ispravljača , dve lampe . Kilma....

Sve je to išlo zajedno sa pojačalom. Sad sam razvezao na drugu fazu pojačalo , predpojačalo......

Nije samo letva - naponski.... Mnogo je složenija priča....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Mikorist said:

TV. BOX , jedan ruter , drugi ruter, svič, jedno napajanje, drugo napajanje, tri ispravljača , dve lampe . Kilma....

Sve je to išlo zajedno sa pojačalom.

:notthinking:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni bio uljani radijator na istoj fazi sa babelom. Kada radi grejac ide veoma tiho bmmmmmmm u pozadini, jedva se cuje ali izaziva sumLJu.

Majka mu stara, dok sam nasao od cega je taj brum... :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Mikorist said:

Nije samo letva - naponski.... Mnogo je složenija priča....

Ja sam odvojio komplet fazu za hifu. Raskacio i sporet sa trece faze, ionako ne radi kada i bojler. Dve faze desno, a treca levo...bez svicera, grejaca ili motora.

CIsta faza dosta znaci i za igranjac sa merenjima.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Aj ti šokiran sa kablovima i letvom a ja evo u šoku od jednog mališe koga testiram trenutačno. 

Probao sam bar 7-8 malih računarčića u pokušajima da ogromno kućište muzičkog PC liferujem iz dnevne sobe i sve se završavalo na bljak i bacanje. I stalno sam tvrdio da ništa bez krštene ( veike) matične.

Neki dan nabavio Asusov mini pc dva dana se akao sa njim, ubacio SSD 256Gig, 8 Giga Ram instaliroa Win 10 Fidelizer, Foobar i popodne probao u sistemu. 

Slušam i ne verujem. Odakle dolazi taj slam bas nekako lepljiv, masan dubok u pm ko Kaspijsko jezero i nije boomy već prijatno dubok. Znači ne mogu da verujem čak znatno bolje od velikog  PC.

Život nas često demantuje, dobro je kad pozitivno demantuje.

67439495_2543867975665967_5911065826223456256_n.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...