Jump to content

pretvarač 230 na 110v


trinity

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 18
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

a) trebalo bi da autotransformator bez kutije za tu snagu bude oko 50-80€ zavisno od izvedbe.

b) da nije elekronike u kafeaparatu moglo bi to i sa tiristorom mnogo jeftinije.

svakako da se i u tom slučaju da zbudžiti ovo pod "b" ali traži rasturanje i prepravku a to retko ko voli

(od krajnjih korisnika)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Prvo !  neznamo koji je kave aparat u pitanju ?  Ako more neakvi podatci . Dali je mehanički , pa treba sam grijač ili je  komplet  električni , tipa  pumpa , el ventil  itd  . Ima tu puno podpitanja , al ak se kupuje ili "mota " trafo neka bude 30 %  jači od navedene snage na urđaju . Ovdje nisu potrebni  filterski  kondenzatori osim za eventualno za rf smetnje , no svaki meštar to zna .  !

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

trinity 

ako si zainteresovan mozda mozemo da se dogovorimo , imam jedan ispravan mocan Autotrafo sa izlazom 117V~ kojeg cenim ga da je za najmanje 1,5KW kontinualne potrosnje , ukupna tezina je oko 15Kg ,  nekada je terao neka veoma snazna PA pojacala snage Made in USA , jedino sto mu nedostaje je gornji poklopac ali to moze lako da se napravi .

p1.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 12/30/2018 at 8:40 PM, trinity said:

800w. Kafe aparat je u pitanju. 

Hvala

ovaj što Ti je  uslikan je dobar  ( treba imati rezerve ) . Malo je ružan , ali ništa što sprey i šmirgl papir ne mogu riješiti . Mislim na  Banatov . Moš si još i neki slabiji (snagom) Japanski ili Amerčki hi fi  prištekati .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...