Jump to content

NIXIjeve meditacije o kablovima


NIXIE

Preporučeni Komentari

Sve na 100m ?

Jedino da napravimo GB za odredjene poprecne preseke,  npr. 600V  0,9 / 1mm.... ovako je samo lozenje kad vidis da ima kod nas.

 

P.S.  Hvala za link.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako se ne varam, od jagodiskih firmi i zica vise nema nista. Pokusavao sam i na kraju odustao i kupio nesto srebra u teflonu na buvljaku a sirmovane provodnike nisam ni nasao. Neka me ispravi neko ako gresim, angazovacu se da izvedemo najpovoljniju mogucu grupnu nabavku.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 1 sat, Mikorist reče

još da mogu na malo da se kupe...

Viđao sam povremeno na buvljaku pre par godina, i onda kad sam hteo da kupim za probu, nije više bilo tih sa teflonskom izolacijom. Ne sećam se da ih je bilo po prodavnicam, a možda i jeste.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 1 sat, mutayu reče

Ako se ne varam, od jagodiskih firmi i zica vise nema nista. Pokusavao sam i na kraju odustao i kupio nesto srebra u teflonu na buvljaku a sirmovane provodnike nisam ni nasao. Neka me ispravi neko ako gresim, angazovacu se da izvedemo najpovoljniju mogucu grupnu nabavku.

http://www.fks.co.rs/fks/komerc/index.htm

evo kontaakt...ako postoje

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

39 minutes ago, Mikorist said:

bedak je i da ne probam full silver :smesna:

Ali to se ne koristi prakticno nigde osim u butik hifi...

Ne da menja zvuk, nego da bude vrlo besno, nema sta da promeni zvuk, tih par posto vece provodnosti, to bi znacilo da 5% kraci bakarni zvuci isto....

Pa onda oksid pa nastaju mikrodiode :rolleyes:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tom stazom se nadalje stize do rasljarenja, totema, flekica, kamencica i drvaca po sobi, ali pravilno i znalacki razbacanih :buehehe: 

A imas tehnicki perfektnu hifu, bez mane, i sada ides u klub gde vrvi od osrednjih hifa u sred intelektualnog bespuca...:rolleyes:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...