Jump to content

Afterparti


Doktor

Preporučeni Komentari

Bejah oba dana u Holidej Inn-u. 

Dragi @shonne, jes' da otvorismo temu, ali jos uvek ne mogu napisati neki kasvetan ( pozdrav za @sir Oliver-a ovom prilikom, koga sretoh prvi dan hepeninga, prozborismo, i bi mi ono bas-bas drago da nije na mene nesto ljut. Vrbovah ga da se vrne ovde, . . .  ke vidime ) post na temu dvnodnevnog shoua.

Razlog - jasan i glasan. Vidljiv i ovde i tamo.

No, da prvo tebe ( a i ostale drugare ) ne izneverim, odoh sinoc kod kolege po svirci, mladjeg sabrata, dobre dushe, Miljeta, koji je resio da kompletira McIntosh audio lanac, a kao osvedoceni "maneken" firme B&W i ponosni vlasnik landmark modela 801.

Poslednja karika u Mc lancu se cekala. Mc gramofon. Poodavno se ne mesam, ne savetujem, ali mi drago uvek, kada me Milje pozove, pita, kontamo, zakljucujemo.

Privremeno je bio McIntosh entry lvl model gramofona koji je bio na hepeningu ovog vikenda, u Sretenovic sobi.

Medjutim, pre par dana je stigao i ovaj komad. McIntosh MT5.

Idu slike . . .  slusani samo vinili ( naravno ), ja insisitirao na Paris Texas, pa onda Milje predlozio da se cuje neka specijalna "dzapaneze" verzija PF "Wish You Were Here "  . .  srecom, ima se u kolekciji i nemacko izdanje, te se smirismo ( slusana strana B - IMO referentnija ).

Dobih input za ovu meni nepoznatu do sinoc UK grupu - Bark Psychosis. Trazih ( i dobih ) da cujemo Solid Air album od John Martyn-a.

Fino vece.

mc1.jpg

mc2.jpg

mc4.jpg

mc5.jpg

mc6.jpg

mc8.jpg

mc9.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 minutes ago, ninja said:

Sad mora do kraja, McIntosh zvucnici nedostaju :)

Ne mora.

Veruj mi, ovo bi bila ubedljivo najbolja soba ovogodisnjeg sajma. :punk:

No, bio bi to sukob interesa. Morao je ici  Mc sa JBL-om tamo.

Zato i postoje ovakvi "frikovi" kao sto smo mi da menjamo, probamo, slusamo, debatujemo, volimo, ili - ne volimo . . .  IMO je sa B&W 801 Diamond od izlaznih amp-ova koje smo imali prilike slusati,  najbolje pasovao Bryston.

Mada . . .  ni Rotel 1090, kao ni Mitchi, nisu bili uopste losi. Naprotiv.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Naravno, samog sebe bih izdao ako ne bih napravio malu korekciju - Hilandar soba, Holiday Inn.

Rotary Audio. 

Dragi Svi iz Srbije - imali smo srecu i cast da uzivo vidimo audio sprave koje su sa takvim cenama, da se i jenkiji pitaju.

Kao kod Player-a sa KEF Moun-om, Blade-om , i ova komplet soba je bila poslozena do 00, i za pamcenje.

Mozemo se ovde sporiti da je to bilo ovako - onako, ali , brte , za mene je to bila klasicna demonstracija sile.

Hvala im. :bravo:

r1.jpg

r2.jpg

r3.jpg

r4.jpg

r5.jpg

* slike i od subote/nedelje

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 minutes ago, Woland said:

onaj XL sa kompresorom npr, dugazi preskupu digitaliju emoji3.png

Moreeeeee . . . i ovaj beli je "izuo" komplet taj levi deo lanca aka "digitalju". :grino:

Zgazio ih "k'o slana papriku". 

Nego, Milje o'ma posle menjanja ove ploje ubedio ekipu iz Rotary-ja da mu daju ovaj doopli LP.

Uz'o. Nije se moglo cuti u nedelju.

Btw, preporuka, ali mislim da ti to vec imas, a i jos par njih koje odlicno znam(o). :Viannen_loungelizard:

@ninja - porucuj ! 

 

tg1.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kakva je to svirka bila preko Kuzma x3 & Dan D'Agostino & Ktema. :wub:

Naravno, sinoc, na ovom nasem afterpatiju ponovo odlusasmo na McIntosh full sistem + B&W 801 Diamond.

Ludl'o.

Ti mene znas da inkliniram ranim radovima ECM-a.

Medjutoa, ova Simin Tander je feeenomeeenalna. 

Siguran sam da ce @ninja posle prvog (pre)slusavnja da odpazari celu njenu diskografiju.

Kari B. je "malo dete" za ovu likushu. :jump:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...