Jump to content

Hi-Files Show 2018.


shonne

Preporučeni Komentari

Da pojasnim, znam da Clearaudio pravio gram za Mc kako to oni traze, ja pitao koja je glava i to mi covek rece, da je Sumiko uradio glavu za Mc.

Ako je on mene lagao, lazem i ja vas

:D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 minutes ago, Mikorist said:

Treba ići na žive svirke češće. :D

I to je relativno. Npr. ovaj performans u hotelu u neadekvatnom prostoru ( ono, mogli su iskoristiti neku od vecih soba, a ne da bude neobavezna svirka u holu gde je akustika problematicna ).

Takodje, recimo, poslednja dva koncerta koje sam posetio su susta suprotnost. Ralph Towner, akusticna gitara, solo, dvorana kulturnog centra Pancevo u okviru dzez festivala vs. 40 godina Bauhaus benda u Hangaru, Luka Beograd. 

Da se izrazim simbolicno - med & mleko ( R. Towner ) vs. krv, znoj & suze ( P.Murphy i ekipa ) :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

13 hours ago, Woland said:

slušao neko novi Kuzmin gram? bio je u sobi gde su bili Roberto i BM

slušao ali nisam bio impresioniran

zanimljivo je da su malo puštali gramofon malo cdp pa je mogla da se čuje razlika

mnoooogo bolje je zvučao onaj vivaldi cdp od kuzme što me iznenadilo, ali to je samo moje mišljenje, nekima je bilo obrnuto

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, crni. said:

slušao ali nisam bio impresioniran

zanimljivo je da su malo puštali gramofon malo cdp pa je mogla da se čuje razlika

mnoooogo bolje je zvučao onaj vivaldi cdp od kuzme što me iznenadilo, ali to je samo moje mišljenje, nekima je bilo obrnuto

Taj Stabi R, je bio u skoro pa entry konfiguraciji (ručka i zvučnica).. koji je phono bio na njemu?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...