Jump to content

Belgrade Audio Video Show 10-11 XI Crowne Plaza


Aleks

Preporučeni Komentari

3 minutes ago, vladd said:

Ne razumem problem i teskocu, mislis potrosice hifisti pare namenjene za karte, ili volju da setaju po sajmu? :) 

Pošto i ja organizujem neke javne priredbe, znam koliko je teško izvući ljude iz kuće, jer sve mogu da vide već popodne na Fejsbuku pa što bi se cimali. A ti se mesecima umiljavao sponzorima koje samo zanima broj posetilaca

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Opet, kakve veze ima nalepnica, ako sledi druga, prateca, vrsta papirologije.

Narocito za robu koja je predvidjena da baza, prelazi granice i biva prezentavana na raznim lokacijama. Bitno je da ne ostane 6 meseci u okviru granica.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 minute ago, Miloš 1210 said:

znam koliko je teško izvući ljude iz kuće

:) 

Valjda je sadrzaj ono sto izvlaci...

Meni je recimo zanimljiviji taj sajam gde ima i "domacica" dizajnera, od ovog trange frange bakalnica prezentuje..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I to ima nekog smisla :) 

Inace vec vidim scenario, ako se pita nesto specificno, sto nije ispisano na pamfletu, neka hostesa sa suskavim carapicama ce da iznabada patos do iza paravana, da nadje baju eksperta, koji sedi tamo kao beg i mlati namenski provijant za sajam sa frendovima, koji ce mrzovoljno da izadje i da na pitanja odgoviri misticnom pricom o vekovnom kvalitetu....bla bla...:sarcastic:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a tako lepo vreme za vodanje kuca , zene , dece , citanje knjiga , voznju bicikla ...... a vi nabadate o ........ "manifestacijama"

ajd Milos- on pomenu svoje o kucamamacama ....... al' ostali - niko mi ne lici na nekoga kuj kupovna musterija na FiFi sajmu :rofl:

ja onomad isao na sajmove ........ Tehnike u NS - da se sretnem sa par prijatelja, i jos na TaktoNS - da se vidi i poprica sa ljudima iz struke , a i da se bude zadovoljan sa onim sto vec imas

jednom zalutao na neki fifi sajam i posle bejah zahvalan sto sam izlecio i taj neizdrz

 

sto rece Sigfried - "I don't believe in double blind tests , I believe in long term tests"

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mislim da nije sustina sajma prodaja, vec izlaganje dostignuca, a ili kupci ili svajseri ili samo posmatraci, uzimaju ono sto im treba. Neko ideju, neko informaciju, neko inspiraciju, neko podize lestvicu kvaliteta izrade, neko voli da je u toku, i da zna da nabroji sve modele nekog brenda...

 

Sajam je upeo, kako Milos rece, ako se proseta sto vise posetilaca, prodaja je u salonima inace...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Posle vise od 10+ godina, a na nagovor kumare ( @Dumus - javi se ), bejah danas na ovom hepeningu.

Iskreno, lep provod, najkrace receno - firma Player je dovoljno velika da moze sebi da priusti i napravi ovakav sajam.

Najvisa moguca ocena za sve demonstratore po sobama. Ljubazni, spontani, znaju o uredjajima. Najvisa moguca ocena za ugodjaj.

Kao sto su se nekada potrudili Kole i Tomke da nam ugoste B&W Nautilus, tako smo za ovaj vikend imali prilike videti i cuti KEF Muon, te KEF Blade, kao i jubilarni KEF LS 50 - aktivni. Dobar razlog za dolazak i hvala Ranku (Player) na danasnjem susretu.

Od gostiju su bili BFA i First One monitorske kutije ( Ubiqaudio - Slovenija ).

IMO - najbolji zvuk, nesto sto bih odmah poneo kuci, od svega sto sam cuo, nevezano za cifru je - ProAc Tablette 10 Signature i Nait 5 int. amp. ( izvor zvuka mi nebitan, moze random po afinitetima ).

Kuriozitet je da su u holu bili izlozeni ProJect gramofoni na akcijskoj prodaji, a da ni jedan sistem danas nije u audio lancu imao gramofon kao izvor zvuka.

Takodje, ono sto je bilo PLUS je sledece - sve sobe izuzev gostujuce ( BFA & Ubiqaudio ) su imali identicne flash-eve sa istim numereama. Oldicna ideja i dobro da se zamoli demonstrator da vrati i pusti numeru koju smo prerslusavali u drugoj prostoriji, na drugom sistemu ).

Puno bluz numera, opet i OPET sempler "manekeni" tipa Patrise Barber, Frocionea, etc  . . . . ali generalan utisak je kranje pozitivan.

Malo i slika ( ako bude trebalo, javim se i na bis . . . :) ).

 

 

s1.jpg

s4.jpg

s5.jpg

s6.jpg

s8.jpg

s11.jpg

s10.jpg

s12.jpg

s3.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja bio malopre na sajmu sa cetvorogodisnjim sincicem. Prosli smo sve sobe, bio je miran i tih u svakoj, a narocito u multimedijalnoj gledajuci borbu robota. Cuo sam da je bila decja radionica do 15h, ali smo zakasnili. 

Najinteresantije sobe su sa velikim KEF zvucnicima, u jednoj je KEF Blade a u drugoj KEF Muoni sa Electrocompaniet mrcinama.  Velike sobe, veliki kontrolisani zvuk. 

Kef zvuk se vrti oko  Uni-Q koncepta koji razvija tim Mark Dodds-a.  Mark je zasluzan i za najbolje Tannoy tulip drajvere iz 90tih, i njegovim odlaskom iz Tannoya izgleda da je tamo razvoj drajvera usporio.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...