Jump to content

Pioneer DV610 Lampizator SPDIF


NIXIE

Preporučeni Komentari

upravo probao

kad je pioneer setovan na sacd preko dac-a neće da svira, isključuje se lock lampica

ali direktno na pojačalo preko činčeva svira  I to odlično, toliko dobro da se pitam koji je razlog kupovanja preskupih cd plejera

kad se samo setim kako sam bežao od ovih dvd plastikanera

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo linkova za DV300-K i DV393-S, koliko vidim ni jedan nema DVD audio i SACD opciju. Znači ne može na žalost. Meni to nije bitno jer imam samo CD formate. Ako baš treba, onda juri DV610.
http://www.manualsbase.com/manual/downloadmanual/129617/
https://www.pioneerelectronics.com/vgn/images/portal/cit_11221/310797954DV393SOperatingInstructions.pdf

nasao sam na 9-oj strani da pusta wma fajlove...jesuboninmalo outdated, mada uvek moze iz dvda ili sacd da se konvertuju u wma i da se pusta tako, ne bi trebalo puno da se izgubi....bas cu probati dok ne uzmem neki dv600+

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

8 minutes ago, goggolar said:


nasao sam na 9-oj strani da pusta wma fajlove...jesuboninmalo outdated, mada uvek moze iz dvda ili sacd da se konvertuju u wma i da se pusta tako, ne bi trebalo puno da se izgubi....bas cu probati dok ne uzmem neki dv600+

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
 

Vidi šta kaže Crni, DV610 pušta SACD na analogne izlaze, ali neće na SPDIF, to je mana ako imaš neki DAC.

Verovatno ih pušta i na HDMI, onda dolazi u igru HDMI/SPDIF splitter. Ali to treba prvo probati.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vidi šta kaže Crni, DV610 pušta SACD na analogne izlaze, ali neće na SPDIF, to je mana ako imaš neki DAC.
Verovatno ih pušta i na HDMI, onda dolazi u igru HDMI/SPDIF splitter. Ali to treba prvo probati.
treba probati kakav je zvuk svakako sa hmi digitalnog....pa onda graditi na to....
ja znam po sebi da ne bi bio zadovoljan sa njegovim analognim izlazom :))

Al sa digitalnim sam prezadovoljan :)

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, NIXIE said:

Vidi šta kaže Crni, DV610 pušta SACD na analogne izlaze, ali neće na SPDIF, to je mana ako imaš neki DAC.

Verovatno ih pušta i na HDMI, onda dolazi u igru HDMI/SPDIF splitter. Ali to treba prvo probati.

ne pušta, bar na tv-u...nema tona

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Just now, crni. said:

ne pušta, bar na tv-u...nema tona

Onda ga nema na HDMI, samim tim otpada ta varijanta. Ko ima dosta SACD treba ipak da juri neki drugi plejer, moj kum je recimo uzeo malo skuplji OPPO Blu-ray za te namene.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...