Jump to content

chakija

Preporučeni Komentari

E kad kum prozove ,tu nema mrdanja.default_innocent04.gif.

Elem u pitanju je bio Dynaudio Acoustic Cameleon A-1 ( što bi rekla bivša braća 2 x tisuću vata).

Bogami što reče kum, stvarno je vatao za srce. To se nemož opistai, to je stvarno trebalo čuti uživo .

Znači jedino pojačalo koje se poigravalo sa ET-ima, (obično do tada se ET poigravao sa pojačalima i bio prava noćna mora za njih i njihove vlasnike). Šta su Englezi spakovali u 4 cm visine možete da vidite na sledećim slikama (koje sam našao na netu).

Znači još jednom kapa dole za ovu Pravu Profi Spravu. default_scout_en.gifdynaudio-acoustics-a-1.thumb.jpg.f3a412923b7e07fd8f7141a9af8ccb1b.jpg

 184514810_dynaudio-acoustics-a-1dzigerica.thumb.jpg.b74d5760bdb154a070a80c21199d4bc1.jpg648433190_dynaudio-acoustics-a-1zadnjica.thumb.jpg.9f5ff2c89f997dba1b45f1e5edb64fe8.jpg

 

 

Da li je to radilo sa onim Dynaudio sto je izgledao kao centralni zvucnik za HT sisteme? Mnogo pohvala za taj zvuk.

 

Koliko znam u studiju nekoliko godina unazad svira veoma pouzdano jedan IGBT tranzistorac koji je sastavio[mention=96]zzz[/mention] .

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

31 minutes ago, prophet said:

Da li je to radilo sa onim Dynaudio sto je izgledao kao centralni zvucnik za HT sisteme? Mnogo pohvala za taj zvuk.

Koliko znam u studiju nekoliko godina unazad svira veoma pouzdano jedan IGBT tranzistorac koji je sastavio[mention=96]zzz[/mention] .

 

Jeste. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 hours ago, NIXIE said:

Baš zato sam i napisao, u opšte ne deluje kao profesionalni proizvod, onako više kao domaćica. Taki sića ribon kablovi na gomilu jakih izlaznih tranzistora, mislim nije to baš ono pravo. To je najgora PVC izolacija, kalajisane žice, imao sam ja baš tog šarenog kabla, topi se izolacija moraš brzo da lemiš, sve sam to bacio.

Pa pogledaj malo bolje, nije to kabal za domacice, :D , nema nijedne pozicije gde se lemi, kod domacice nema palete deset-dvadeset vrsta konektora, nego sto jeftinije i zanemari sve sto moze, i kada se lemi idu lemni pinovi, krimpovani pa se ti pinovi leme, dalje kod domacice nema nosaca za kablove, nema ozbiljne dodatne mehanike...nema "bradavica" sa navojem, ili nitni matica...domacica je klin corba sa miu miu cipelicama.. :) 

Pogledaj malo bolje slike sa veeelikom paznjom...svaki detalj vice "profi"... :D 

Inace je kabal lutka, ako treba, svaka druga bude masa, i otporan na suske(pogledaj pata fletove u racunaru), nece oni semirati sa nepotrebno bahatim kablom, vec dovoljnim i potrebnim.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

15 minutes ago, vladd said:

Pa pogledaj malo bolje, nije to kabal za domacice, :D , nema nijedne pozicije gde se lemi, kod domacice . . . 

Ne razume on to, @NIXIE, nadam se . . . iskreno.

Ali, ako on to razume, ( @NIXIE ), onda bi to trebalo da se momentalno sankcionise . . .  no, kako blo da bilo, nije on izolovan slucaj, tako da . . . . idemo dalje . . . sto bi se reklo : pojeo vuk magarca . . .   :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Malo fali reverba i timbar-a...ali amp generalno jako mekano i uglađeno svira sa fenomenalnom kontrolom u bassu. Baca veliku zvučnu scenu po sirini ali i u dubini. Rezerva snage je suluda. Iznenađujuće (bar za mene) dobar zvuk. Više vuče na mosfet zvuk nego na bipolarca. Ne pale se ventilatori na iddle što je fenomenalno! Još samo da režim bzzzzz-ić rafoa i biće bombonjera :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kad je već tema iznutrice, evo nekoliko unutršnjosti ampova (audio service na facebook-u postavlja baš zanimljive fotke) https://www.facebook.com/audioservis/

Može da posluži da se zaviri, eto, da nama braći švajserima da ideje kako da skockamo naš švajseraj.

Accuphase A-36

37973272_1709292695835279_7661175423505530880_o.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...