Jump to content

Najbolja diy kutija (koja najbolje svira)


Vix

Preporučeni Komentari

53 minutes ago, Mikorist said:

Mačka lovi ribicu:sarcastic_hand:

Macke znaju sta valja :). Uvek biraju najbolje mesto (fotelju) a rekao bih da je jako zaintrigirana zvukom tog pojacala, pa otisla da proveri iza, da li je stvarno do pojacala, ili ima tamo iza i neki kvantum osigurac :rofl:

A sto se kutija tice, pa eto moze tu svasta. Ja sam mom pojacalu D klase dao kutiju prema zvuku, kako i zasluzuje... :D

IMAG4896-1600x900.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, Vix said:

Macke znaju sta valja :). Uvek biraju najbolje mesto (fotelju) a rekao bih da je jako zaintrigirana zvukom tog pojacala, pa otisla da proveri iza, da li je stvarno do pojacala, ili ima tamo iza i neki kvantum osigurac :rofl:

A sto se kutija tice, pa eto moze tu svasta. Ja sam mom pojacalu D klase dao kutiju prema zvuku, kako i zasluzuje... :D

IMAG4896-1600x900.jpg

Ja volim te "Curver" verzije, uglavnom tako počinje, evo baš se spremam za izradu jednog sličnog uređajčića. Najbolje svira u plastičnoj providnoj kutiji po mogućstvu da ima zeleni poklopac ili ručke.:laugh1tooht:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

11 minutes ago, NIXIE said:

...Najbolje svira u plastičnoj providnoj kutiji po mogućstvu da ima zeleni poklopac ili ručke.:laugh1tooht:

Ne bih se slozio. Najbolje sviraju na obicnoj dasci, ali eto mora da se skutija... :D. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Vix said:

Ne bih se slozio. Najbolje sviraju na obicnoj dasci, ali eto mora da se skutija... :D. 

Ajde da otvorimo zajedno temu jel bolje svira u plastičnoj kutiji ili na dasci, i koja daska bolje svira čamova,jasen,bukva,hrast? :laugh1tooht:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...