Jump to content
Mikorist

Lampe vs. Tranzistori

Recommended Posts

Mislim da je naslov teme nekako nekorektan.

Ja sam recimo i za lampe i za tranzistore, i to razne fele, i triode i tetrode i pentode, i germanijume, i pesak i fet...pa neki srecni i SIT :) 

I treba po kuci imati od svake fele, po volji..

Forenzicki zvuk:hmmm:

Da li neko zna sta je u stvari to ? Neki primer, pojasnjenje. 

Hvala.* (:roll1:)

* ( naravno, prethodna rec je sprdnja, izaziva mi mucninu kada je vidim u pisanom obliku, ovako napisano na kraju neke tvrdnje. Na moju veliku zalost, to je cesta postapalica u poslednjoj deceniji u Srbiji, da ne zaboravimo slucajno i rec - prosto, i kao novokomponovanu kovanicu - jel'te )

3 minutes ago, Doktor said:

Forenzicki zvuk:hmmm:

Da li neko zna sta je u stvari to ? Neki primer, pojasnjenje. 

Hvala.* (:roll1:)

* ( naravno, prethodna rec je sprdnja, izaziva mi mucninu kada je vidim u pisanom obliku u ovom kontekstu, na moju zalost, to je cesta postapalica u poslednjoj deceniji u Srbiji, da ne zaboravimo slucajno i rec - prosto, i kao novokomponovanu kovanicu - jel'te )

To ti je zvuk doktore sa lampma i tranzistorima. Samo suve žice i goli trafoi su neforenzični . :loleverybody:

6 minutes ago, Mikorist said:

To ti je zvuk doktore sa lampma i tranzistorima. Samo suve žice i goli trafoi su neforenzični . :loleverybody:

Ja to nisam tako cuo.

Zar nije to nesto sto ti otvara "trece oko", a ova dva urodjena ti iskacu od detalja ?

Msm, ono, lete case, flase, tanjiri oko tvoje glave, uz, naravno komplet escajg, tj. kasike, viljuske i nozevi . . . ?

A i srca je skoro do kolena od dinamike, ostrih visokih tonova, koji prosto "sikcu" ? :buehehe:

Meni je nekad tesko da srocim(odnos literature je povoljniji za suvoparnu nego klasicnu), ali gledam intervju akademika Ocica, i covek lepo slozio, sada smo u postmodernistickim vremenima, kada je imperativ u ubedjivanju i pricanju prica, a ne u sustini.

Skrajnut je determinizam a isforsiran posibilizam..