Jump to content

Sapa creva kao zastita od emi i rf smetnji


genius

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 7
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

radio sam ja, na strujnim su mi se super pokazali, bass dobije vise puncha! I bude veća pozadinska tišina, na interkonektima sam probao tu sam još neodlučan, na zvučničke ne preporučujem (eventualno ako bi rastavio + i minus u dva odvojena sapa creva, možda bi to bilo ok, mada nisam probao) ni na digitalne tj. koaxialne, bude plastičan zvuk...

Ako te nešto detaljnije interesuje, tu sam....pozz

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ako mogu predloziti...izvuci sapa crevo iz kucista(nalemi zicu kratku i to uvuci u kuciste i uzemlji), veoma je ostro pa da se ne bi vremenom usekao u neku od zica, ja sam primetio to na mojim.... kad mi izbio osigurac(par meseci kasnije) :))))))))
jbg kad se zuri covek...

na interkonektima opet ne preporucujem, evo sad si me poterao da sednem i da slusam razlike....

ja svakako stavim + u oveci teflon crevo, pa ide sloj alu samolepljive, pa tanak teflon, pa sloj alu samolepljive, pa tanak teflon pa sloj bakra samolepljive trake, tako da fakticki imam dobru izolaciju sa otvorenim visokim, sapa crevo ubije visoke, pa cak i srednje i dobijem neki box-asti zvuk,....meni se ne svidja, mada ko zna mozda nekom odgovara ko ima previse ostar iliti otvoren sistem (pa da mu smeta) onda je ovo mozda dobro resenje...mada i bas produbi al ga i izmulja...al na strujnim radi posao :))))

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...