Jump to content

FX-Audio X6


stefaca

Preporučeni Komentari

Evo me, pojavio se. Zavrsio skole, poceo da radim. Postao covek sto kazu. Doduse da se ozenim pa da bas budem covek. Ovako pola covek - pola nije.

Citam, gledam, kazu. Sad koliko je verovati njima :) Zato bolje da proverim sta nasi kazu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

polako , bice i to , ako zelis

samo ne propustaj uzivanje u muzici , na cemu god slusao

najbolja je sprava ona koja ti sad svira , sve ostalo je u rangu goluba na grani

 

sa manje neizdrza , na kraju sve bolje ispadne

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, stefaca said:

Evo me, pojavio se. Zavrsio skole, poceo da radim. Postao covek sto kazu. Doduse da se ozenim pa da bas budem covek. Ovako pola covek - pola nije.

Citam, gledam, kazu. Sad koliko je verovati njima :) Zato bolje da proverim sta nasi kazu.

Oženi se, sigurno!

Što tebi da bude bolje nego nama... :D:P:smart:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@ Stefaca: moj ozbiljan savet je da sad (pre zenidbe) puknes svu lovu koju zaradis (digni i kredit ako treba) na fi-fi opremu. Nakon zenidbe, menjaju se prioriteti, treba kupiti pelene, ovo, ono...i nabavi sto vece zvucnike, posle ces kao popustiti zeni i uzeti malo manje. Ako te zena zatekne sa malim zvucnicima, pozdravi se....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

19 minutes ago, Vix said:

@ Stefaca: moj ozbiljan savet je da sad (pre zenidbe) puknes svu lovu koju zaradis (digni i kredit ako treba) na fi-fi opremu. Nakon zenidbe, menjaju se prioriteti, treba kupiti pelene, ovo, ono...i nabavi sto vece zvucnike, posle ces kao popustiti zeni i uzeti malo manje. Ako te zena zatekne sa malim zvucnicima, pozdravi se....

Potpuno se slažem, što veće zvučnike posle  ih je lako promeniti za manje.

Ostali uređaji nisu toliko bitni ako su iste boje lako se zamenjuju čak ni broj  uređaja nije toliko bitan. Zato je kod mene sve crno i sve liči.

:jump:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Skalamerija stigla, stavljena u napon i sviri. Na poslu pa nista nisam istrazivao. Vidim samo da Ubuntu vidi 2 uredjaja. Jedan se cuje osetno prijatnije. Videcemo vec vremenom.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...