Jump to content

USB objašnjenje Gordon Rankin-a


skrstic

Preporučeni Komentari

Stvarno bi morala da prestane edukacija sa trgovackih pamfleta..principijelno, mislim, zamislimo da se koriste lekovi iz reklama?

A kao najbitnije, USB je pita od onih ruznih stvari, sto se tice kvaliteta onoga sto treba da se prenese, i protokola za audio, tesko se to purifikuje dezodoransima.

A donosi besnu zaradu od nervoznih i zeljnih.

Tekst ionako nije za komentar...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

56 minutes ago, vladd said:

Stvarno bi morala da prestane edukacija sa trgovackih pamfleta..principijelno, mislim, zamislimo da se koriste lekovi iz reklama?

A kao najbitnije, USB je pita od onih ruznih stvari, sto se tice kvaliteta onoga sto treba da se prenese, i protokola za audio, tesko se to purifikuje dezodoransima.

A donosi besnu zaradu od nervoznih i zeljnih.

Tekst ionako nije za komentar...

naravno da nije.

:drinks:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@vladd Upravo sam na tebe i tvoj komentar mislio. Imaš ignor listu. Koristi je. 

@Woland Stvarno misliš da forum može da utiče na moje duševno stanje?

Na forumu sam da bi nešto pročitao,naučio,shvatio. Preko njega sam i upoznao neke ljude tebe, Saxsa, Zorana...  Pa to je 3 od 4 odobe iz ovog trejda.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, skrstic said:

Stvarno misliš da forum može da utiče na moje duševno stanje?

ma nemam pojma, uz malo dobre volje mogao si da shvatiš šta sam želeo da kažem, a ako hoćeš da se nastavljamo, ja baš i nemam entuzijazma za to

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije on sarlatan, tekst je vrhunski pamflet, besomucni word dropping(i termina i fensi naziva), pride je guru inostranac, samim tim neprikosnoveni autoritet znanja i informacija, pride involviran u industriju pravljenja novca od magle i uzaludnih pokusaja, idealan za bakaluk i podrsku bakalina..

Tekst ima divnu poruku, kupujte robu, osluskujte, ali je usb ipak krs audio protokol, zato provedite zivot u pazaru i menjanju, na radost nasih racuna.

Ali to je jedan deo price, za gurue koristan, drugi deo je sa strane korisnika...i njihova radost iskljucenja mozga i logike, uz slepu veru...

Evo da i ja linkujem i tekst :) , komentari slobodni. Apropo otupljivanja misljenja, jednoumlja, zatucanosti.... 

http://magare.info/index.php/teme/53-ekstaticna-hiperpozitivnost-i-odsustvo-objektivnog-kritickog-misljenja-uzroci-i-posljedice

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 hours ago, skrstic said:

Na forumu sam da bi nešto pročitao,naučio,shvatio.

Evo ako zaista hoćeš da pročitaš nešto, a pri tome i naučiš :

http://www.compliance-club.com/archive/keitharmstrong/design_techniques2.html#_Avoiding_the_use

INTRODUCTION TO ELECTROMAGNETIC COMPATIBILITY (EMC).pdf

Pominju se tu i knjige ako neko želi da pročita još malo detaljnije o ovome ... mogu se pronaći na Internetu (preveliki su im pdf. fajlovi pa ih ne mogu ''uploud''-ovati na forum)

Nego, batali takve proizvođačke flajere i pamflete ako zaista hoćeš da vodiš bilo kakav ozbilniji razgovor o nekoj temi. To je uvreda za svakoga koji iole poznaje materiju, jer nije ništa drugo no omalovažavanje sagovornika ... msm, pozivati se na propagadne flajere kao nekakav argument u iole ozbiljnijoj(tj stručnoj) razmeni mišljenja, je u najmanju ruku neumesno. 

Moraš da razumeš da ovaj forum nije Međugorje, a ni ove ''škakljive'' teme nisu Madone, pa da se rasprava svodi na to da li neko veruje ili ne i da se na osnovu toga delimo na vernike i nevernike. Dakle, nema nikakve potrebe razmene mišljenja svoditi na lični nivo, baš kao ni drugačija mišljenja shvatati kao atak na bilo čiju ličnost.

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, ab-Co-axial said:

...

O, vidi vidi ko nam je doš'o ...  ''avangardo''(samoproglašena) :smesna: pa zar ti nisi ''otiš'o'' sa ovog ''dekadentnog'' foruma ... msm, posle svega imaš obraza da se pojaviš na ovom forumu ...napreDNO, nema šta :stink:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...