Jump to content
Doktor

Radio Bg2/3 - preporuke iz današnjeg programa

Recommended Posts

6 minutes ago, Doktor said:

Rotel . . .  fino izgleda na oko . . .  imam i ja Kenwood slican ovom Rotel-u . . . analogija . . . medjutim, hebes izgled kada cujes Revdzu . . . druga planeta . . . dimenzija . . . nema dalje ( :roll1:).

Savet - prijavi se na listu cekanja, pa kada naleti neki ocuvan primerak, znas kako, kome . . . .  i sve ostalo sto ide uz to. :)

Ma džaba kad radio stanice nemaju muziku kao nekad. Sve manje čuješ LP direkt u etru. Sve ide sa hard diska. 

A naravno najjači signal imaju radio stanice sa narodnjacima. :smesna:

6 minutes ago, Mikorist said:

Ma džaba kad radio stanice nemaju muziku kao nekad. Sve manje čuješ LP direkt u etru. Sve ide sa hard diska. 

Radio Bg2/3 je ostao "poslednji Mohikanac" u tome. Dok traje - uzivacemo.

Sve ostale stanice su na zalost digitalni trash (citaj mp3 128 bit-a max. ).

tuner vec imam , sto bi se reklo po jedan u svakoj prostoriji ; radio program imam samo jedan da me interesuje

ako mene pitaju , ne moraju nista novo da uvode

:smesna:

3 hours ago, Woland said:

axa, i kod vas znači.. pa, misim da je vreme da ljude izvedemo na ulicu emoji3.png

Nije mi jasno da nemaju nekoga ko to kontrolise ? Hajd' 2-3 "jodla". Ali ti defekti su se javljali poradicno na nekih 10-15 sec,, pa su izostajali par minuta, pa su se vracali.

Iskljucio sam tjuner i okrenuo na PS4. :)

Atm switch-ujem izmedju tenisa i fuzbala po SK kanalima. 

2 minutes ago, Spachek said:

Slusajuci danas 202-ku cuo sam voditelja da je pomenuo da imaju neke radove, verujem da se to odnosi na sve radio Bg kanale, te da ce u narednim danima biti to sredjeno.

. . .

Thnx 4 info. :BeerMugCheers:

Laknulo mi upravo. 

18 hours ago, Spachek said:

Opusteno doktore, samo opusteno
. . . 

:)

Nema opustanja, jerbo evo danas od 15:00 bilo preko vise od 10 drop-ova od po 4 -10 sec. pauze/prekida u programu. 

I to u emisiji "Kulturni krugovi" koja je mozda poslednja oaza info-a u kulturi.

Dakle, sramota def.  (sto bi rek'o @Woland - mmcu im ). :angry:

Ako ne bude vise "radova" na Radio Bgd2 danas, evo jedna ozbiljna preporuka za slusanje :

17:30:00 - 18:32:00 AУТOГРAМ
muzika-suma.jpg

Петком је емисија Аутограм посвећена домаћем музичком стваралаштву. 

Представићемо најновије остварење нашег композитора, аранжера и мултиинструменталисте средње генерације Силарда Мезеија. Слушаћете премијерно извођење његовог Концерта за флауте, односно за пиколо, це-флауту, алт-флауту и бас-флауту, насталог 2016. године. Лета ове године, премијерно су га извели уметници из Мађарске, Симфонијски оркестар Сегедина и флаутиста Гергељ Ицеш, а дириговао је Шандор Ђиди. 

Емисију уређује и води Зорица Премате.

Ja cu, kao stari mazohista, sacekati i pokusati ovo da preslusam u inegralu.