Jump to content

Radio Bg2/3 - preporuke iz današnjeg programa


Preporučeni Komentari

29 minutes ago, Zen Mod said:

jbte, slusam a i ne primecujem sta zapravo slusam :)

zabludio se u neka crtanja, treba da se busi za Neutrik RCA ...

Jbte, pa odslusaj jos ovih par minuta. 

Vredi ! :thumbsup:

Jbga, gotovo. :(

 

P.S. nadjem ja ovog Ruju u radnji, pa cu posaljem . . . . 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...
  • 4 nedelje kasnije...

 

 

 

P.S. nadjem ja ovog Ruju u radnji, pa cu posaljem . . . . 

 

 

Ima li tome kraja[emoji16]?

15 iljada, 20 iljada komada[emoji16].

Možda je sa tako velikim brojevima lakše na metar. 20 meteri, 50 meteri[emoji16]....

Ova stoka zavidljiva, poput mene, koja je još na bazi (ni ručicu nije još nabavio, sve se vadi na Koronu), trebalo bi mu zabraniti bar 7 dana da komentariše čak i Noleta.

Bravo DOC!

Vi i Woli ste me potpuno zaludeli.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 months later...

Trenutno ide . . . . suze u ocima . . .  puno srce . . . The Leftovers . . .  Maks Rihter  . . . . Car Univerzuma . . . :wub:

на програму:
17:30 • AУТOГРAМ
muzika-suma.jpg

Макс Рихтер - Vivaldi Recomposed

Дело Vivaldi Recomposed изводи камерни оркестар Концертне куће из Берлина, под управом Андреа де Ритера.Макс Рихтер јесте савремени аутор који има разноврстан опус и бројна уметничка интересовања. Као постмодернистички композитор, посебно га интересује проблем деконструкције постојећих дела класичне музике. Најновији такав експеримент, Рихтер је остварио пре неколико година, када је приступио рекомпозицији Вивалдијевих чувених Годишњих доба. Делу Vivaldi Recomposed посветићемо емисију Аутограм, коју је припремио Радош Митровић. Дело изводи камерни оркестар Концертне куће из Берлина, под управом Андреа де Ритера.

http://www.radiobeograd.rs/index.php?option=com_content&task=view&id=68&Itemid=68

left1.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A u sustini cekamo sa nestrpljenjem ovo :

20.20 Директан пренос из Бона – Свечаност поводом 250 година од рођења Лудвига ван Бетовена. Западно-источни Диван оркестар под управом Даниела Баренбоима изводи Трећи клавирски концерт у це молу опус 37 и Пету симфонију у це молу опус 67

http://www.radiobeograd.rs/index.php?option=com_content&task=view&id=121&Itemid=103

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Gledam ovaj youtube snimak sinoćnjeg koncerta koji je postovao @zika i ne mogu da se otmem utisku da su gudači sa N95 maskama, a duvači objektivno bez njih, kao i Maestro Bairenbom koji se izgleda solidarisao sa njima. :)

Malo mi to groteskno izgleda, ali ako je nošenje maski dela orkestra nekakav edukativni i otrežnjujući akt nad trenutnom situacijom u svetu, tj. pandemijom i dalje mi je too much.

 

Inače, Maestro i mlad orkestar su bili odlični ! :thumbsup:

Uživao sam sinoć u direktnom prenosu bez slike, kao i danas sa slikom i tonom. 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...
  • 3 nedelje kasnije...

Kao i svaka epizoda Neonske duge i ova se ceka sa nestrpljenjem. :jump:

 

18:00:00 - 20:00:00 НЕОНСКА ДУГА - РОКЕНРОЛ МАГАЗИН ЖИКИЦЕ СИМИЋА
simicz.jpg

Последњи валцер

Неонска дуга представља:

Омаж Елиоту Мејзеру (Elliot Mazer, 1941 - 2021). Неонска дуга емитује музику коју је као продуцент и/или сниматељ потписао Елиот Мејзер. Од Нила Јанга и Рорија Галагера до Џона Колтрејна и групе The Band. Пут око музичког универзума за 115 минута.

Аутор и водитељ: Жикица Симић
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...