Jump to content

Radio Bg2/3 - preporuke iz današnjeg programa


Preporučeni Komentari

1 minute ago, Mikorist said:

nije ništa posebno. starudija.

. . . . 

Rotel . . .  fino izgleda na oko . . .  imam i ja Kenwood slican ovom Rotel-u . . . analogija . . . medjutim, hebes izgled kada cujes Revdzu . . . druga planeta . . . dimenzija . . . nema dalje ( :roll1:).

Savet - prijavi se na listu cekanja, pa kada naleti neki ocuvan primerak, znas kako, kome . . . .  i sve ostalo sto ide uz to. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 minutes ago, Doktor said:

Rotel . . .  fino izgleda na oko . . .  imam i ja Kenwood slican ovom Rotel-u . . . analogija . . . medjutim, hebes izgled kada cujes Revdzu . . . druga planeta . . . dimenzija . . . nema dalje ( :roll1:).

Savet - prijavi se na listu cekanja, pa kada naleti neki ocuvan primerak, znas kako, kome . . . .  i sve ostalo sto ide uz to. :)

Ma džaba kad radio stanice nemaju muziku kao nekad. Sve manje čuješ LP direkt u etru. Sve ide sa hard diska. 

A naravno najjači signal imaju radio stanice sa narodnjacima. :smesna:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 minutes ago, Mikorist said:

Ma džaba kad radio stanice nemaju muziku kao nekad. Sve manje čuješ LP direkt u etru. Sve ide sa hard diska. 

 

Radio Bg2/3 je ostao "poslednji Mohikanac" u tome. Dok traje - uzivacemo.

Sve ostale stanice su na zalost digitalni trash (citaj mp3 128 bit-a max. ).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 hours ago, Woland said:

axa, i kod vas znači.. pa, misim da je vreme da ljude izvedemo na ulicu emoji3.png

Nije mi jasno da nemaju nekoga ko to kontrolise ? Hajd' 2-3 "jodla". Ali ti defekti su se javljali poradicno na nekih 10-15 sec,, pa su izostajali par minuta, pa su se vracali.

Iskljucio sam tjuner i okrenuo na PS4. :)

Atm switch-ujem izmedju tenisa i fuzbala po SK kanalima. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

18 hours ago, Spachek said:

Opusteno doktore, samo opusteno
. . . 
 

:)

Nema opustanja, jerbo evo danas od 15:00 bilo preko vise od 10 drop-ova od po 4 -10 sec. pauze/prekida u programu. 

I to u emisiji "Kulturni krugovi" koja je mozda poslednja oaza info-a u kulturi.

Dakle, sramota def.  (sto bi rek'o @Woland - mmcu im ). :angry:

 

Ako ne bude vise "radova" na Radio Bgd2 danas, evo jedna ozbiljna preporuka za slusanje :

17:30:00 - 18:32:00 AУТOГРAМ
muzika-suma.jpg

Петком је емисија Аутограм посвећена домаћем музичком стваралаштву. 

Представићемо најновије остварење нашег композитора, аранжера и мултиинструменталисте средње генерације Силарда Мезеија. Слушаћете премијерно извођење његовог Концерта за флауте, односно за пиколо, це-флауту, алт-флауту и бас-флауту, насталог 2016. године. Лета ове године, премијерно су га извели уметници из Мађарске, Симфонијски оркестар Сегедина и флаутиста Гергељ Ицеш, а дириговао је Шандор Ђиди. 

Емисију уређује и води Зорица Премате.

 Ja cu, kao stari mazohista, sacekati i pokusati ovo da preslusam u inegralu. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bejah kao mlađan momak u vojsci na terenu na objektu u kojem su bili repertitori za sve i svašta a bili su i tv predajnici, BG 1 i 2 su bili kao šifonjeri sa ogromnim hladnjacima BG 3 kao šporet a Pink u kutiji od starog tv-a koji je domar išao da hladi parčetom kartona kad izgubi signal a vidite di su(smo) sad

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

uhhhhhhhh . . . . ovde je poubavo . . .  cisto 10.

Jos i napajanje od Pass Revox-a sada posle apgrejda daje kompletnom zvucnom utisku vtrhunsku audio sliku. :bravo:

Nego, ova tema, te malko da se "ispuvakam" - konacno sam nasao shtelu, pa me turili na spisak za koncert veceras u Studiju 6 u Hilandarskoj 2. 

Sto bi se ono reklo, "povratak na mesto zlocina". Snimah tamo daleke 1981 god. par numera za Beogradsko prolece. 

Lockwood-i, kontrolna soba, MCI mixet-a . . . . srce mi puno. :wub:

Vec sam se istrtljao @Woland-u, pisacu sutra jutro prikaz koncerta, ali evo, dade mi i ti Zene shlagvort.

Zavrsetak turneje u Srbiji Mohamada Reze Mortazavija, artiste na persijskom instrumetnu pod nazivom tombak. 

https://moremo.de/

Stay tuned. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...