Jump to content

SissySIT (bilo SufiSIT)


Woland

Preporučeni Komentari

Pričajte sta hoćete, ali je mene taj DEFiSIT ponovo ubacio u ringišpil tako da mi dodje da se riješim Respons:a po treći put i oTannoyim po treći put.... ali ovaj put sa Backom kutijom :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, ninja said:

Pričajte sta hoćete, ali je mene taj DEFiSIT ponovo ubacio u ringišpil tako da mi dodje da se riješim Respons:a po treći put i oTannoyim po treći put.... ali ovaj put sa Backom kutijom :)

a ono , kojom drugom .....

 

:haha:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Morao je da izseiri kojekakve detalje, ali sveukupno posten opis. I naravno, da ne promakne onima koji se fokusiraju na Duelunde, mogucnost modelovanja drugog harmonika. :) 

Sto ce reci, zvuci kako hoces...moze da se bira :D 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

11 minutes ago, ninja said:

Paaaaa, Doktorske... iz UK :)

Vidis . . .  eto, to ce i biti panel diskusija, jedna od tacaka novog Summit-a kada se dogovori.

Dobro iscitati, pa onda testirati kako ce se ESL-i ponasati u kombinaciji sa  Sufi-  i Defi- amp-ovima. :)

Preamp je skoro pa jasan ovde koji ce da ide.

Phono-i su takodje tu. Bogu hvala, SUT-ova imamo nekoliko kom. 

Defintivno ima se kvalitetnog sta i testirati i slusati.

ESL-i ionako idu polovinom avgusta na ovaj susret i merenja. :haha:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

da quotam samog sebe ,sasvim dovoljno o recenziji:

 

http://www.diyaudio.com/forums/pass-labs/321387-sit-3-a-post5495041.html

 

Quote

long one

reading just few lines here and there fo rfirst time , later tonight will read more carefully

however , Leben and FW shouldn't go together on same web page , let alone sentence and God forbid!!! connected together ......

da ne pominjem da je u pitanju odavno poznat sistem sa WM , Duelund skretnicom na izvolte balavite , u kojoj su napravljeni krucijalni propusti

 

sto se tice FunnyMoon-a , slike su uvek bile najvaznije

a sto se tice ruskih SITs  i VFets , odavno probana nabavka , ali je lagana kao da je distributer najveca srBska NVO - Vlada Srbije

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nego , koje tebe buve ujedaju ?

u svim mogucim temama vezanim za SIT si ti najaktivniji , ko da ih Tim Rawson pravi , pa moze na buku i za dzabaka ?

 

:haha:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a inace da ne ostane da nisam odgovorio, makar zavrsio u vodi za juhicu, pitanje je zapravo obrnuto - ne znam zasto si toliko teritorijalan prema VFET/SIT prici koja traje citavu deceniju. posto i sam sigurno znas ko je pratio sve od samog pocetka. mada, zasto i to ne reci, cenim sto si izvadio spravu iz garaze i odneo ljudima na slušanje. malo li je danas?

nego jel ima taj SIT-3 CCS,  nesto me tu kopka.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nisam teritorijalan , nego mi malo baca klipove u tockove sto sam sve vise nego lepo napisao u predmetnim temama , a ono se padobrani pitanjima bez da se cita

 

jbte , ima li sema DEFiSIT-a na vise od par mesta , zajedno sa sve analizama iznutrica i bitnih elemenata konstrukcije  ?

 

 

http://www.diyaudio.com/forums/pass-labs/314822-greedy-boy-defisit-papas-koans.html

 

 

i tako dalje ......

 

kako je receno , ne jednom , SIT-3 je unekoliko promenjena sema DEFiSIT-a , da se omoguci masovnija proizvodnja

 

ja tu ne vidim CCS nigde ......

 

edit: SIT prica je znacajno starija od Nelsonovih SIT-ova ........ kojima ima eto skoro decenija

oni japanski fantomi prave ampove sa njima ima bar 25 godina , ne racunam serijsku produkciju , nego samo cisti svajseraj

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

zahvaljujem za info oko CCS (btw kao da sam pitao za nesto sto nije opste mesto FW dizajna), za ostalo nemam komentar -  DEF, SEF, SufiSIT, DEFISIT, SIT-3.... ko ce sve to da cita, neko ovde nesto i radi a mozda i slusa. daj skracenu lektiru za pocetnike.

kratak je ovaj zivot za ta sitna crevca, dok su na astalu bili samo 2SK79 i 2SK82, znalo se sta treba da se radi sto su neki i uradili pa se mit prosirio i dovde. pozdrau...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

CCS jeste opste mesto u elektronici generalno

 

pored ovoga sto napisah , nekoliko tema , tebi direktno odgovorih na pitanje vise nego nekoliko puta

neko ovde nesto i radi , pa jos malo i konstruise ..... a sad bi jos trebao malo da ti budem Olivera Jezina

 

 

 

ajde malo oladi , i ne pisi dok ne procitas sve ponovo .

 

Grau ladi nedelju dana , steta da trosi vreme citajuci forume

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

moram da priznam da ne kapiram šta sve ne valja: SIT, DEFiSIT, SufiSIT, to što se pominje SIT a ne nešto drugo, što se slušao (pominjao, pohvalio) DEFiSIT, što SIT nema lampu, što se na diy forumu nešto i radi, publikuju šeme, što..  jbg ja sam prost čovek, zemljoradnik, ne moram ni da ukapiram..

Tokini još uvek na Carini (pederi ne rade subotom :) ), Cinemazi nisu još krenuli, dakle nema potrebe (još) da se diže ovolika frka, i da se u pozadini preispituje motivacija.. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

očigledno je u pitanju psihoakustika!

ovaj, zapravo "uticaj grupe na pojedinca"

pa se netko jelte malo napalio a nit miriso nit...    a još i ne zna?!

sve u svemu ljudi postavljaju razna pitanja što je i svrha dajer foruma (između ostalog)

i zanima me neki okršaj i da čunem jedno dobro sit pojačalo u dobrom audio okruženju

kako zvuči.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...