Jump to content

Recommended Posts

52 minutes ago, Mikorist said:

Veruj mi da ni ja ne bi išao na Sissy da mora da dam 160$ samo za dva tranzistora. Vratio bi se na Babel...

Babel M25  ili BJ2

još ako te usere carina za THF + Cinemag -  100 evra preko + poštarina + kurci palci

Kad se sve  sabere možda i Babelfish XA25:smesna:

B. M25 ajd

BJ2 , zadnji set Semisoutha , nabavljen za jos jedan set BJ2 monoblokova - 200$ plus slanje

ce vidimo sta ce bude od SEF ampa , uskoro

a moze i Babelfish XA25 , uskoro

počnem, ajd glas da čujem, malo akustike.. msm - znam šta je glas i gitara, imam ploču odavno.. srednje derište pored mene zabavljeno nečim.. počesmo da cupkamo gotovo istovremeno, pita šta ti je ovo matori? bemliga rekoh

5fe41dea3f4ff1b51d160f5c3cd9df23.jpg

dodadoh malo gasa sa Sabatima za matorce, cupka se opet, sporiji ritam, nisko.. elektronika bato, doom.. i ovu imam još od kad..

68f75e2e22c56ac39a5a5d29471404db.jpg

ajd sad onu što@Doktor seče vene.. vid može i ona jbt konge, bongosi, gitara, oye vomo va.. ahm, separacija stage, dubina, tu je sve ali koga briga, sad već pokušavam da od kolena napravim timpane

53582972050846a8e4f47c644b4f1d51.jpg

ako može Ohm, što ne bi i oni, odvrnem još dva koraka, na tri četvetine sam, 0 gaina kod Irona, glasno je, nije neprijatno, B strana prve ploče, derle kaže ajd još malo pojačaj, nek nas biju, ma ne može nam niko ništa

36eee4372b8166e2ec5d7f970fd3a3d0.jpg

ajd još sa ove, B3 NIN, jel to ona, jesvala, stigosmo do četiri petine, ništa kliping, izobličenja..

8e13977749c0eac965caac750bd97cf6.jpg

Garrard je pomogao, mnoogo više nego Kuzma, ali Sissy je to izneo tako lako, muzikalno i nenametljivo a energično.. uz sve one hifi prideve..

nemam pojma da li ovo liči na lampu, i baš me zabole za THD krivulje - Sissy svira odlično, zajebite Alephe i raznorazne F-ove, M-ove, XS-ove, ovo je to