Jump to content

SissySIT (bilo SufiSIT)


Woland

Preporučeni Komentari

Kud Zen ne napravi Miki Sissy-ja ranije. Forum je pre ovoga bio potpuno neinteresantan[emoji3].

Mislim da ni Mika nije bio svestan svog review-erskog potencijala[emoji3].

PS: Postovi u temama o IT su sjajni, precizni, edukativni ..........ali i ni približno zanimljivi kao ovi o Sissy-ju[emoji3].

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

malo li je , za manje od 2 godine ili sta ja znam - 2 ampa i maltene 2 preampa ?

sazvakano , na izvolte , zaokruzeno kao projekat

msm , na polici stoje i pcbs i sve na gomili za finalizaciju jos 3 ampa prakticno , ali ne postizavam , kad sam samo jedan

ono , bavim se Resavom sada uglavnom ..... SIT do SIT-a , Kornjaca do Kornjace ........ :smesna:

a Mikum ..... on je oduvek Poeta , ne znam otkud iznenadjenje ........ :Viannen_loungelizard:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da, o tome i kazem... Da sacekamo i te druge projekte koji su na polici Boze zdravlje. Ali izgleda dok ne nestanu Sit za nabavku od toga nece nista biti.
Nisam uperio prst na nikog, narocito ne na Miku... I ja ga obozavam. Samo da se ne ne jede slatko pa da pripadne muka stara dedina poslastica [emoji3]

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jesi... Taj amp je nesto bilo bas bas. Bugarin, Rumun, ili ko vec bese, nadam se da uziva na one Accutone [emoji3]

Cekamo ostala tri projekta kad se napravi luft. [emoji3]

A ja sad u krevet, u 5 rano posao, da organizujem radnike.

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

?

ne secam se da sam to jurio..... principijelno imam svega za dva zivota, za svoje potrebe. ako je biz u pitanju, onda oktet ne resava nista jer treba kupovati na stotine i hiljade komada.

2sk2145bl sam kupio 300 pa 1000

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ni ja nisam bio ljubitej zvucnika vecih od 8 inca. Sad sam na 10. A izgleda da cu veoma skoro da zaglavim na 15  FR [emoji3]

Jedva čekam da Mika kupi 15" drajvere.

Ne mogu da prežalim Tannoy Arden (namučio sam se da ga "donesem" iz Londona 77.[emoji3]).

Jedini koji me može ponovo "naterati" da ozbiljno razmotrim ponovnu kupovinu HPD385 je Mika svojim oduševljenjem iz srca.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...