Jump to content

SissySIT (bilo SufiSIT)


Woland

Preporučeni Komentari



jbg.
Ovaj Zen kao da je kalibrisao pojačalo za Vangelisa, Tangerine Dream i sl. :smesna:
A na ovoj vrsti muzike tek propeva - odnosno vidiš koliku brzinu ubrizgava u bass - light speed:beach:


ma jok, baždario ga je prema Brendelovom klaviru iz Betovenovog Emperor koncerta [emoji3]
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 hours ago, Mikorist said:

.........

 

Odjavljujem se sa teme. Puno pozdrava i podrške kolegama u potrazi z a milozvukom!.........

ajme Mikume , uparlozice nam se i upauciniti vorum, na ovu vruconu , bez tvog osebujnog doprinosa .....

:Viannen_loungelizard:

samo ti nastavi,tek je postalo zanimljivo :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

42 minutes ago, chakija said:

Znači taj Sissy sit dobro svira, a? 

 

Ja sam završio doživotno. 

Nema šta više da pišem o ampovima. (baviću se drugim temama - preamp, izvor, kablovi....)

36 minutes ago, Zen Mod said:

bolje svira od NAD-a

Bolje svira od bilo kog Mekintoša za početak.

A poduža bi bila lista da navodim od čega sve bolje svira. (među njima su SS uređaji sa mnogo nula)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znači taj Sissy sit dobro svira, a? 
 
svira dobro, u stvari odlično, bez obzira što ga je Mikum ishajpovao, a ja uzo kintu da ga promovišem [emoji4]

ne laže, ne preuveličava, ne šećeri i ne soli.. čak ni ne ubiva namrtvo na prvom taktu.. nema instant vau efekat - treba razumeti Mikuma, posle NAD je sve vau [emoji4]

ne zamara, umara, smara.. ipak još jednom zbog tvojih navika: ne preuveličava [emoji4]

Sissy je gospodsko pojačalo finih manira, veeoma slično DefiSITu, čiji zvuk je bio uzrok pitanju: ee, a jel ti možeš da napravi nešto ovako [emoji4]
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 minutes ago, Woland said:

nema instant vau efekat - treba razumeti Mikuma, posle NAD je sve vau emoji4.png

Prvi dan je bio vau. Pa ti se uvo navikne. Pa sledeći dan uključiš pa još bolje svira. I tako svaki dan sve bolje.

Sad više nemam reči da opisujem. Zapravo opisao sam. Ende....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Cekaj, da pitam, kad nece niko. 

Mozemo li ocekivati Sissy u full kit-u uskoro? Ili ( jos ludje) varijantu IronPumpkin/SissySIT integralno pojacalo ili kakav receiver na tu temu?

Msm, pitam za druga.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Just now, mutayu said:

Cekaj, da pitam, kad nece niko. 

Mozemo li ocekivati Sissy u full kit-u uskoro? Ili ( jos ludje) varijantu IronPumpkin/SissySIT integralno pojacalo ili kakav receiver na tu temu?

Msm, pitam za druga.

kako mislis - full kit?

ima kit brte, poodavno ....... istina bez SIT-ova (jos ih ima a dokad ce , nemmpojma) i bez signal trafoa (kojih ima uvek)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Just now, Zen Mod said:

kako mislis - full kit?

ima kit brte, poodavno ....... istina bez SIT-ova (jos ih ima a dokad ce , nemmpojma) i bez signal trafoa (kojih ima uvek)

Pa mislio sam sa nekim izabranim i premerenim SIT-ovima.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

15 minutes ago, Woland said:

svira dobro, u stvari odlično, bez obzira što ga je Mikum ishajpovao, a ja uzo kintu da ga promovišem emoji4.png

ne laže, ne preuveličava, ne šećeri i ne soli.. čak ni ne ubiva namrtvo na prvom taktu.. nema instant vau efekat - treba razumeti Mikuma, posle NAD je sve vau emoji4.png

ne zamara, umara, smara.. ipak još jednom zbog tvojih navika: ne preuveličava emoji4.png

Sissy je gospodsko pojačalo finih manira, veeoma slično DefiSITu, čiji zvuk je bio uzrok pitanju: ee, a jel ti možeš da napravi nešto ovako emoji4.png

U potpunosti se slažem. Ja sam od prvog trenutka kad sam čuo Iron pa onda DefiSIT sam znao da je to to. Ali, da dodam, moraš imati i zvucnike za njih. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

8 minutes ago, mutayu said:

Pa mislio sam sa nekim izabranim i premerenim SIT-ovima.

bice i to , ali ako vec ulazem kompletan trud , onda cu i da napravim amp i da ga kao takvog prodam

full kit koji prodajem je 175E abroad ..... prakticno pcbs i sve sto ide na njih , izuzev pomenute dve stavke

da dodam sits i Cinemag trafoe , jednostavno ne moze ispod 300E+ na to , racunajuci na carine vreme i ostale troskove

ovde to niko nece da plati , a za one napolju nije problem da kupe i sits i cinemags u licnom aranzmanu, narocito sto sam prodavca sits obucio kako da ih meri i selektira

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

7 minutes ago, Zen Mod said:

ovde to niko nece da plati , a za one napolju nije problem da kupe i sits i cinemags u licnom aranzmanu, narocito sto sam prodavca sits obucio kako da ih meri i selektira

Pa dobro, u pravu si. A i zaboravio sam da kineski honkonzanin nudi i izmerene i selektovane!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne pitah, ko sakuplja "sve što je Zen do sada "izmislio" (za "muzej", ne videh da sam Zen čuva te "uradke")?
Čini se da je Woli trenutno u prednosti.
Nije Woli naivan[emoji3], posle Mikinih postova i mišljenja takvih ljubitelja i znalaca poput: Wolanda, Doktora, Ninje i drugih, ne mogu da se otmem utisku da će posedovanje SissySIT biti sport tipa blockchain valuta.
Alal vera Zene!!!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...