Jump to content

SissySIT (bilo SufiSIT)


Woland

Preporučeni Komentari

oni momak na big diya - rece da su tako platili

msm , nemam nameru da proveravam ...... tako da mi je mogao prodati pricu o miliJon dolara , ja bi rekao - dobrooooooooooo

kad malo bolje razmislim , me cheapskate , meni isto 550 kao 1K

:rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nastavak priče sa Sissy... Probao sam da zakačim Mir audio platinum (hajpovana verzija sa opampima) i Bartolomeo cevni preamp (verzija u režiji DjK). 

Mir audio me je iznenadio - vrhunski radi! 

Interesantno je bilo uporediti Babelfish J i SissySit. Oba ampa bolje sviraju bolje sa preampom.

Babel ima utegnutiji bass, a pogotovo se dobro cuje bass gitara. Sissy ima dubok, zaokruzen bass sa manje definicije, ali bass koji ne mulja. Stvar muzičkog izbora i ukusa koji je bolji. 

Najveca razlika je u nivou detalja i načinu prezentacije. Babel je siroviji i pomalo nametljiv, dok je Sissy suptilan i ne ističe ništa preterano, već sve prezentuje ugladjeno i detaljno. 

Babel je nadimljena roštilj šnicla sa lukom, a Sissy je srednje pečeni stejk sarviran sa svim mogućim prilozima. 

Da li imam neki zaključak? Sissy je definitivno bolji amp, ali ja jako volim roštilj. 

:)

IMG_20200219_213414.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 10 months later...

samo da kažem da SissySIT otvara treće oko

Trece-oko-e1437342036606.jpg.ff8fa0d858f8f7b76d23c2c3428324ac.jpg

a  posle promene ulaznih kablova sa onim belim posrebrenim za miniranje - ima i šećera

2.jpg.9da0c930ac1f3cd73730bc171de405ba.jpg

Mnogo volim šećer. Koji je naravno nezdrav....

:smesna:

 

p.s.

nikad pre ne bi poverovao da parče žice od 4cm može da ima takav uticaj na slatkoću :D

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...