Jump to content

SissySIT (bilo SufiSIT)


Woland

Preporučeni Komentari

5 minuta je bilo dovoljno (Vrač ranio mačke) da isključim kamere, alarm i koristeći se Sufi tehnikom kretanja, neopaženo zamaknem iza kapije gde me sa upaljenim motorom čekalo vozilo i zaždim niz šor, ne osvrćući se i ne hajući za kuku i motiku koju je Vrač (svakačas) ekspresno organizovao.. posle dva prolaska kroz crveno umakoh poteri, usputno telefonom organizujući Odbranu Sissy i DEFi SITova, blokadama ulica i predstražama, koje je (ponovo) postavila Baba Pela, čijem iskusnom oku ništa ne može da promakne.. utvrdismo lozinke i smene straže, namignusmo jedno drugom i voila evegi:

62f23ed95adfa4701af9b1283e799ae1.jpg

da priključim? ma jok, dovoljno je što ih imam [emoji3]

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

53 minutes ago, Woland said:

5 minuta je bilo dovoljno (Vrač ranio mačke) da isključim kamere, alarm i . . . 

62f23ed95adfa4701af9b1283e799ae1.jpg

da priključim? ma jok, dovoljno je što ih imam emoji3.png

Jel' to mene oci varaju ili je DefiSIT ponovo kod tebe ? 

Da nije to neka od starih slika sa poslednjeg Sumitt-a, jerbo ovo desno je T-Bed od ZM-a ?

Hmmmmmm . . . ovde nisu cista posla sasvim. :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nego, prebiram nesto po memoriji - jbte, taj DefiSIT je amp koji ostaje zabelezen IMO kao nesto vanredno, vanserijsko.

Trudim se da budem objektivan, po cenu i da mu nepravedno smanjim ocenu samog utiska, kao neko kome se sound F5, pa cak i F3 nije svideo toliko da ga otkaci iz tudjeg sistema i nosi kuci, DefiSIT je toliko izdominirao da je zakljucak napisan u prvoj recenici ovog posta.

Ako ova "djunta" levo sa ovim funny imenom zablista pribilizno kao Defi, to ce biti onda pun pogodak.

Uostalom, pripali ti oba @Woland, pa slusamo to mi uskoro . . . B)

Stay Tuned.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nego, prebiram nesto po memoriji - jbte, taj DefiSIT je amp koji ostaje zabelezen IMO kao nesto vanredno, vanserijsko.
Trudim se da budem objektivan, po cenu i da mu nepravedno smanjim ocenu samog utiska, kao neko kome se sound F5, pa cak i F3 nije svideo toliko da ga otkaci iz tudjeg sistema i nosi kuci, DefiSIT je toliko izdominirao da je zakljucak napisan u prvoj recenici ovog posta.
Ako ova "djunta" levo sa ovim funny imenom zablista pribilizno kao Defi, to ce biti onda pun pogodak.
Uostalom, pripali ti oba [mention=665]Woland[/mention], pa slusamo to mi uskoro . . . B)
Stay Tuned.
uždiću oba, taman da se razmrdaju do nedelje :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...