Jump to content

SissySIT (bilo SufiSIT)


Woland

Preporučeni Komentari

33 minutes ago, Woland said:

sreća tvoja da se nisi našao na poprištu sa 100 Best Relaxing Classics kompilacijom u ruci - tukli bi te i jedni i drugi :D

Ma ja slusam klasiku na metar i na kilo. Samo popularnu...Kao oni likovi "sto citaju" knjige na metar.

I bitno da je dobar snimak....Sve vise od toga pocinje da me smara. Pogotovu moderna klasika - minimalizmi i sl.

:pleasantry:

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 hours ago, Mikorist said:

Kod mene je jako nezgodno. Ne znas koliko si odvrnuo. Niti imas osecaj za pojacanje.

Mozes da odvrnis sve dok ne pocne da boli - ili pocne da se lomi staklo po sobi :loleverybody:

 

Najgore je kad pustis kompilaciju gde su rfazliciti nivoi snimka.

Jedna pesma -4 db - pojacas - a sledeca numera te oduva sa troseda:rofl:

Za Foobar znam za ostale playere predpostavljam da imaju opciju izjednačavanja nivoa, ako je čekiraš naravno :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

48 minutes ago, Zen Mod said:

moje prethodno iskustvo govori da Mikuma ni tuci ne vredi ..... eventualno da se zavrsi na trenutnom zadovoljstvu ali jok ikakva vaspitna posledica

:smesna:

Grešiš  Almighty!  da ga nema morao bi da ga konsturišeš, ta njegova dečaka oduševljenost, extazne analize, priceless!

 Nego da navataš ti nekog da sve ovo prevede na jenglelski ili bar škotski i postaneš poznatiji nego papa Neša :msn-rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Miko, zezamo se, ali ja stojim iza onog što rekoh. Draže mi je čitati tvoje oduševljenje i dečačku razdraganost nego one hladne racionalne i samo graficima verne tehnikalčine. U sve treba uneti strast a posebno u hobi. Uživaj i baš te briga šta mi mislimo.

Ja sam isto sa tvoje strane, u tu jelektroniku se razumem isto ko u kvantnu mehaniku, al zabole me, dok uživam u zvuku i muzici.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

samo da se javim. :smesna:

ovo se još usviralo....bass dublji -još precizniji - srednji su magija .

pojma nemam šta se usviralo. da li zvučnici na pojačalo - ili pojačalo na zvučnike

ili preamp na pojačalo - ili  DAC na preamp - ili kablovi ......

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

+ uši....

Ne znam ovaj Tannoy tako bije sa ovih stalaka .... Glomazno...ali ga nema previše .

NEnaduvana soba basom, ali puna basa. Nije da kad okine  kontrabas  da ti se zapuši uvo.

Ali osećaš kontrabas u telu. Visoki prate bass potpuno. Bar koliko ja uspevam da čujem visoke u ovim godinama.

Mislim da ovi srednji jedu sve druge Tannoye -  "bolje" u smislu objektivno bolje - što se lepo potvrdi i merenjima ma koliko se neko mrštio na ista.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

17 minutes ago, Mikorist said:

Da vidim da li mi treba veća membrana, sub-vufer , supertviter, da li bolje svira papirna membrana od ove i tako ta tematika

veća, papirna membrana - treba :Viannen_loungelizard:

ono drugo jok :D

10 minutes ago, NIXIE said:

Kod menje je 0 ili 1, crno/belo

jbg - ja volim crne, ja volim plave, ja volim brinete, koje ono nešto mogu da mi rade.. jer ja sam mladić, u najboljim godinama :smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

36 minutes ago, Woland said:

veća, papirna membrana - treba :Viannen_loungelizard:

Slušao sam razne. Od 8 do 20 inča. (vifa, dynaudio, seas, scanspeak, focal,  cabasse - kurce palce)

Ovakve srednje nikad nisam čuo. Možda na nekoj horni da...stim što (metalna) horna ima metalni prizvuk, drvena

drveni, lavor prizvuk lavora. Zajebane su refleksije :smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...