Jump to content

SissySIT (bilo SufiSIT)


Woland

Preporučeni Komentari

 

Slabo ću ti ja pomoći u pogledu pozicioniranja zv. kutija.  Ovako se nekad javim i našalim, u želji da se to shvati kao bezazlena larma.

Misliš da je kod mene bolje i raskošnije? E, pa nije. Dok ne napravim neki "Italijanski posao" i kupim skromnu vilu na Senjaku, zadovoljan sam mojim skromnim sviraljkama. 

Nije srećan onaj koji mnogo ima, nego onaj kome malo treba. Naročito u ovom hobiju. :king:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 minute ago, Leonardo said:

.........

Nije srećan onaj koji mnogo ima, nego onaj kome malo treba. Naročito u ovom hobiju. :king:

svaka ti je ka zlatna ......

:Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Mikorist said:

Pola zida je komsija - pola klonja.

Videces kad dodjes. Tacno na klozet solji cujem bass najdublji.:bathroom:

Samo da ispratim moje na  more pa se druzimo - tipa 10 dana.:baklja:

Bash me zanima tvoje misljenje - keve mi :yeahi:

U klonji ti je epicentar rezonancije i stojeći talas ... mozda i pomaže za brže pražnjenje ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mikane, u pravu je Ninja to što čuješ tutnjavu i modulacije to nije dubok bas to ti je lažnjak nastao sudejstvom tvojih ardena i zidova tvojieh a sve u nameri da te zaludi. Djavolska to su posla zato vrati se ti na ortodoxni nam audiofilističarski put.

J.te nikako od tebe audiofila da napravimo. Čuj ne čuje razliku između playera raznih. Nikad, ali nikad ne reci da ne čuješ. Uvek udri kako je razlika nebo zemlja a dubok bas vrlo retko spominji - skoro nikad ( vidi sve one videoje de reprezentirahu zvuje i ostalo, sve same njanjave pesmice fimale vokalsi nigde basa samo udri srednjake) de bre smeju da puste orgulje, timpane i td. Dubok bas se spominje samo kod merenja i na graficima i nikad ali nikad više. Jasno!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

17 minutes ago, Zen Mod said:

nikad Poturica od Mikuma

pre ce se desi da svi predjemo na digitaliju , muziku u mrljama i samo basove

preimenovacemo forum u Forum Mikumica

:hihihihi:

Jos nije skontao da je kasetovan prazan iznutra i da nema gaina  :roll1:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kod mene je jako nezgodno. Ne znas koliko si odvrnuo. Niti imas osecaj za pojacanje.

Mozes da odvrnis sve dok ne pocne da boli - ili pocne da se lomi staklo po sobi :loleverybody:

 

Najgore je kad pustis kompilaciju gde su rfazliciti nivoi snimka.

Jedna pesma -4 db - pojacas - a sledeca numera te oduva sa troseda:rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

17 minutes ago, Mikorist said:

A klasika kako se cuje sad.... Poskidah 50 CD Best Of sa rutrakera naj klasike

Screen Shot 2019-07-12 at 12.10.48 PM.png

Ko voli klasiku moze da dodje na sok terapiju sad :smesna:

vid, ovako: Kremerata Baltica je sasvim svesno, na poslednjim koncertima u BG i NS, kombinovala Hajdnov - 7 poslednjih reči Isusa Hrista, sa transkripcijom Šostakovičevog 15 kvarteta, kontekst oba dela je bio veoma prepoznatljiv.. ipak, za polovinu (i više) publike je to bilo neprihvatljivo, druga polovina (i manje) je bila voljna da eksperimentiše na taj način.. razvila se polemika u kojoj je malo nedostajalo da se potegnu poslednji argumenti - da se međusobno istrebimo.. sreća tvoja da se nisi našao na poprištu sa 100 Best Relaxing Classics kompilacijom u ruci - tukli bi te i jedni i drugi :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@Mikorist

ja piskaram , al niko ne obraca paznju ..... a ti brze zaboravis no sto procitas :hihihihi:

sve je u ocuvanju energije signala (Signal Energy Preservation) , bez nepotrebne i vrljave atenuacije

jos kad cujes kako je kad nema termogeni attenuator na ulazu , a gain kad treba dobijes od AVC-a koji je za nekoliko kopalja iznad kasetovenskog autotrafoa ... ce ti pozli

msm , sto bi rekli mi u Lici - pruf iz in da puding , nema potrebe da ja tu blagoglagoljim

:Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 minutes ago, Woland said:

........ tukli bi te i jedni i drugi :D

moje prethodno iskustvo govori da Mikuma ni tuci ne vredi ..... eventualno da se zavrsi na trenutnom zadovoljstvu ali jok ikakva vaspitna posledica

:smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 minutes ago, Zen Mod said:

@Mikorist

ja piskaram , al niko ne obraca paznju ..... a ti brze zaboravis no sto procitas :hihihihi:

sve je u ocuvanju energije signala (Signal Energy Preservation) , bez nepotrebne i vrljave atenuacije

jos kad cujes kako je kad nema termogeni attenuator na ulazu , a gain kad treba dobijes od AVC-a koji je za nekoliko kopalja iznad kasetovenskog autotrafoa ... ce ti pozli

msm , sto bi rekli mi u Lici - pruf iz in da puding , nema potrebe da ja tu blagoglagoljim

:Viannen_loungelizard:

Ne zvuci ni kao Hi fi a ni kao High END po salonima. Zvuci drugacije.

Zasebna kategorija . Zvuci preozbiljno . Napisah ti na Viber.

Izgleda kao igracka a nije igracka. Niti je lampa niti je tranzistor.

Ima svoju energiju signala od ulaza do izlaza. Sissy + Iron 

Nema obojenost.  Ne cujem drugi harmonik nametnuto. Po potrebi se javlja.

Nema istaknute sibilante. Svi parni harmonici se cuju podjednako. 

Prirodan zvuk. Violina zvuci kao violina - saksofon kao saksofon - bubanj kao bubanj.

Nema laudnes efekat - ne brunda - ne prdi.... :thumbup:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...