Jump to content

SissySIT (bilo SufiSIT)


Woland

Preporučeni Komentari

@mutayu

Definitivno ne opravdavam neljubaznost u komunikaciji, ali njihov distributer je Korato, te možda to bude nekakav razlog ( naravno, nikakvo opravdanje ).

Poslednje što sam čuo od Koste ( KORATO ) je da je "matori" VdH još uvek dobrog zdravlja, uglavnom radi na MC zvučnicama.

Moj ti je predlog da sve što imaš od nedoumica, pitanja vezano za sve proizvode VdH kontaktiraš Korato. Dobiješ info 200%.

Poslednji put sam za kolegu sa foruma @paja959 poručio VdH gramofonski kabl. Traženi su i origigi VdH konektori ( poručeni, stigli za par nedelja ).

Žicu Korato ima na desetine metara, pa je terminacija urađena tamo. Sve čisto 10 bilo. :thumbsup:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

18 minutes ago, NIXIE said:

SCS12 je krut? Ja ožičih sa CS12 zvučnike, taj je fleksibilan kao bilo koja licnasta žica od 3mm2, čak i fleksibilniji jer je izolacija mekana skoro kao silikonska. Da bolje zvuči to je tačno, više detalja, sve je malo bolje nego što je bilo, pročistilo se. Ali mnogo toga je rađeno na zvučnicima (vešanja, ferofluid, kondenzatori, premazivanje membrana, ožičenje)  tako da ne mogu da tvrdim da je bolje samo zbog Vdh ožičenja. CS12 je 5eur/m, 14m za kompletne 3way zvučnike računajući i žice na skretnicama nije neka para u odnosu na sve ostalo.

Nego šta nego se pročistilo.  Ali tek zakačiš pojačalo sa kojim može da se čuje to pročišćenje. Sa NAD zvuči sve isto. :smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 minutes ago, Mikorist said:

Nego šta nego se pročistilo.  Ali tek zakačiš pojačalo sa kojim može da se čuje to pročišćenje. Sa NAD zvuči sve isto. :smesna:

Da sam radio samo zamenu ožičenja, bilo bi jasnije, ovako mogu samo da nagađam.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

42 minutes ago, Mikorist said:

Aj objasni sta knjige rade sa zvucnom slikom. Zasto je sve bolje :sarcastic_hand:

 

37 minutes ago, Doktor said:

:popcorn:  +  :drink:

veca inerciona masa u sistemu, manji Doppler efekat ako su na stalcima

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...