Jump to content

SissySIT (bilo SufiSIT)


Woland

Preporučeni Komentari

1 hour ago, Mikorist said:

Slušao sam danas par sati klasiku. Znači klasika pojačana i na tiho i na glasno zvuči podjednako ubedljivo. Nije kao kod  solid-state kad se uspore deonice na Lento i tonovi postaju tiši da moraš da pojačavaš da bi bolje čuo. Tihe deonice su u prvom planu na bilo kojoj jačini. Tendencija solid-state dizajna je da se izvuče teksturna težina u zavisnosti od jačine signala. Ovde su teksture svakog istrumenta podjednake gustine. 

Harmonijske faze kod Sissy idu u potpuno drugim smerovima od lampi i solid-state. Izokreću se pod drugim uglovima. Tako da je cela zvučna slika druga dimenzija.

Tamo gde je zvuk razvodnjen kod  solid-state ovde se menja gustina u letu. Sissy je bez zrnaste strukture. Ima sve moguće osobine  koje poboljšavaju dugoročno slušanje.Kod cevi su  tonske teksture ponekad usmerene prema preteranoj bujnosti u srednjim tonovima. Ovde srednji opseg oslikan kao na svili. Ali neverovatnim brzinama bez preterivanja i prenaglašavanja. Toplina se smenjuje između 2,3 i četvrtog harmonika. Teksturni ukus i obojenost je u najvećoj meri zavistan od povezanog predpojačala. Sissy preuzima ličnost preampa i odslikava ga kao klon. 

:D

 

ja jos uvek pokusavam da se snadjem u ovom Matrixu ......

sine , ne mogu da se odlucim jel ovo strasnooooo dobar , il je strasnooooooo los trip

 

eeeeee , ali nemo da ti se desi da brises ili editujes ..... ovo mora da ostane za nauk , sta - i pored otpora - fifi periodika uradi normalnu coveku .........

Mikuma da nema , ja bi ga izmisljao !!!

 

:smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

53 minutes ago, Zen Mod said:

sine , ne mogu da se odlucim jel ovo strasnooooo dobar , il je strasnooooooo los trip

 

Kako za koga.  Za nekoga to nije to dovoljno njanjavo pojačalo (da si ga lošije napravio bolje bi im zvučao) . Za drugog je noćna mora zbog preampa (nemaju dovoljno dobar preamp) .

Za nekog je sveti gral. :Viannen_loungelizard: 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

19 minutes ago, guja011 said:

btw, gujomobil prosao ladno tehnicki danas.

tako da smo spremni za nove mikine cigle

 

:clap:

11 minutes ago, Mikorist said:

Kako za koga.  Za nekoga to nije to dovoljno njanjavo pojačalo. Za drugog je noćna mora zbog preampa.

Za nekog je sveti gral. :Viannen_loungelizard: 

:guitarplay3:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

11 hours ago, Mikorist said:

Kako za koga.  Za nekoga to nije to dovoljno njanjavo pojačalo (da si ga lošije napravio bolje bi im zvučao) . Za drugog je noćna mora zbog preampa (nemaju dovoljno dobar preamp) .

Za nekog je sveti gral. :Viannen_loungelizard: 

Netko ima u potpisu mantru : Dobro pojačalo otkriva loše strane sistema , zato dobro pojačalo  zvuči loše :D.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Mikorist said:

Pa svrbeće ga da ga menja i proda ako u liniji nema isti nivo uređaja.

Ako ima đubre preamp i izvor i njih više voli od Sissy - sisi mu ne treba i nije potreban.

svrbeće i ako ima, ali taj svrab nije od one sorte koja generiše neizdrž, već uzrokuje kolokvijalnu radoznalost koju je moguće racionalizovati :Viannen_loungelizard: sam pametan jbt :D

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mislim da je problem stalnog traženja svetog grala u HiFi što neke stvari nisu regulisane[emoji3].

Ne verujem da je bilo ko od vas ženidbom prestao da gleda ženske jer je rizično[emoji3] a i zakon nije blagonaklon[emoji3]; no siguran sam da ste proredili taj tip aktivnosti, hteli to ili ne.

Problem je (ali i zadovoljstvo) što HiFi nema tih "regulatora" (nažalost odrasli smo i svi znamo da su žene zmajevi samo u bajkama prisutne[emoji3]).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovde su ljudi proredili i HiFi aktivnosti. Pogledajte šta sve ima na oglasima. 

A i DIY hobi je proređen. Zen više izvozi kitove nego što ih neko ovde kupuje.

Kapiram da je najteže doći do krštenog kućišta na ovu glad . Ono ostalo je sitna boranija.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...