Jump to content

SissySIT (bilo SufiSIT)


Woland

Preporučeni Komentari

A ne zvuči ni kao jebeni tranzistor. Ne zvuči ni kao Yamaha ona SIT originalna. I nju sam slušao.

Ona ima obojen zvuk -  farba ga. Ovo ne boji ništa - šta uđe to izađe nepromenjeno u istom obliku.

 

Valjda je red da se opet pomene (doduše po ko zna koji put) da je za sve to ipak “kriv” Car iz Bača (njegovo iskustvo, duboko razumevanje svih tih uticaja ....., a ne trandže, cinemazi i neznam sta već) !!!

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 minutes ago, Srecko said:

Valjda je red da se opet pomene (doduše po ko zna koji put) da je za sve to ipak “kriv” Car iz Bača (njegovo iskustvo, duboko razumevanje svih tih uticaja ....., a ne trandže, cinemazi i neznam sta već !!!

red je, ali ja se doziram za njegovo dobro, zamisi da ode na onaj FAK preko bare, pa da mi ostane tamo :wacko: :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

30 minutes ago, Mikorist said:

I još nešto ovo jede i Davina pjačalo - i njega sam slušao

Videti http://www.audiosolution.it/davina.html

 

I to ovako bez predpojačala:smesna:

nznm , ja nisam slusao

nego kad pogledah , uocih jednu stvar od koje mi instant pripadne lose :

"CIRCUIT TOPOLOGY:
 Preamplifier: Tubes class A"

sta ti je marketing .....  postoji li ijedan diskretno napravljeni preamp , ceve ili pesak , a da nije u klasi A ?
 

jbte , to se podrazumeva , pod muss je , ne postoji razlog da pravis stepen u B klasi i navuces sebi na glavu milion problema

al sta ces , kad lepo zvuci ........ valjda podatak bolje prodaje

e , sd cu da za Iron Pumpkin napisem - ulazni JFet buffer  , radi u  A klasi !

 

:smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima


Mene je Sissy oduševio kvalitetom i količinom bass-a.

Nemam napade audio filozofske depresije kad slušam ovo pojačalo. Jednostavno nema manu niti želiš bolje.

Sediš u fotelji i boli te uvo za bilo šta drugo. Izađeš povremeno da nahraniš golubove - penzija :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

18 minutes ago, Mikorist said:


Mene je Sissy oduševio kvalitetom i količinom bass-a.

Nemam napade audio filozofske depresije kad slušam ovo pojačalo. Jednostavno nema manu niti želiš bolje.

Sediš u fotelji i boli te uvo za bilo šta drugo. Izađeš povremeno da nahraniš golubove - penzija :D

ma kak'i bass , kak'i bakraci ........

slobodno (najzad) zaboravi na stratifikaciju basssrednjivisoki

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pitaj zeljkora je li on zavrsio epopeju sa mojim (licnim/demo) IP SE ; ostalo je da proba WCF kako zvuci kod njega , al ga ufatila neka hunjavica u leto

ako jeste , uzmi ga i igraj se desetak dana , onda vracaj

nemoj slucajno da bi ti se desilo da ti ga on donosi na noge!!!!!! , protegni se malo ....... al da ga ne izgulis!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 minute ago, Mikorist said:

Sad mi fali ono okruglo dugme ispod kog piše "Zen Amount" i ja sam završio.

tedo ja to da ti pripomenem, al reko ajd da te (još) ne bedačim, a ti sam skide gaće :blink: ne ide Sissy bez Irona, ne valja se to - tu si negde na frtalj Amounta, tako blizu, a taako daleko :D

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...