Jump to content

SissySIT (bilo SufiSIT)


Woland

Preporučeni Komentari

a jok , svaka je moja prednja ploca Luxury paj'z sto ce da bude za Babelfish M25 , demo primerak, pa makar i privremeno :

https://www.zenmod.in.rs/amplifying/babelfish-most-probably-j2-b17-edition-case-for-future-amp/

 

IMG_3207.jpg&key=0fd792f55dcdddb45ec49406878018a6436e01af4bbf40716fd4bc7283ee9aaa

 

Mislio sam luxury na autograph brand name. Pa valjda, kako neko reče, svi će Srbi (a i šire) sada nagrnuti na SissySIT; Mi Srbi ne zbog kvaliteta zvuka, već zbog brand name, a zna se šta je sada brand name “Aleksandar Prodanović”!

Tek sad videh, prelepo izgleda budući M25 (Mika će se pojesti[emoji3]). Miko ne obracajte pažnju na zavidljivca (mene)[emoji3], koliko sam u stanju da ispratim sve ste “skockali” savrseno.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

14 minutes ago, Srecko said:

Mislio sam luxury na autograph brand name. Pa valjda, kako neko reče, svi će Srbi (a i šire) sada nagrnuti na SissySIT; Mi Srbi ne zbog kvaliteta zvuka, već zbog brand name, a zna se šta je sada brand name “Aleksandar Prodanović”!

Tek sad videh, prelepo izgleda budući M25 (Mika će se pojestiemoji3.png). Miko ne obracajte pažnju na zavidljivca (mene)emoji3.png, koliko sam u stanju da ispratim sve ste “skockali” savrseno.

 

Skontah srecko sta ste mislili , al mi doslo slagwort da se obsetim Flying Furnace kucista ....... :)

Ene , ne ocekujem ja neku navalu Srbalja ns SissySIT

glede pomenutog brand-a , s obzirom gde zivite .... bataljujte dok niste dobili bonbu na terasima

:smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, BANAT said:

Nije da se nije setio , taj car je experimentisao i sa VFET ( SIT ) tranz. NEC 2SK70/2SJ20 u istoj push-pull A klase rada konfiguraciji i dobijao skoro 60W snage .http://www.kaschei.com/classa/hiraga2.htm

Pa to, svi su oni isprobali tranzistorski zvuk sa Vfet-om, i on je bio tadasnji hit, ali ga je klasicna(komplementarna) topologija uprosecila. Nije lako bilo biti vizionar i preskociti evolutivni deo. Velika ludovanja druge vrste su bila u zamahu, i zanimljivih konstrukcija koje su vrlo fino radile. A od trenda je posebno tesko pobeci.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ko je sad pa taj?:buehehe:

Nista tu ne pomaze, dok ne postane sensei Aleksandrunoku Ili Aleksandrisima Prodajama, nema slave medj gegule.

A tada ce biti dovoljno da urezbari tresnjin cvet na drvenu kutiju i to ima da zvuci auristicno voluminozno.:smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 12/26/2018 at 12:18 PM, neskor said:

Neverovatna rezolucija, sa velikim prostorom.  Boja instrumenata je odlicna.

Hoće li ovo pojačalo da ide u neku kutiju ili će da ostane na dasci OVAKO sa kilometar razmaka između Cap Bank i pcbs , sa kilometar dugačkim žicama od pcbs do mosfeta i SITa ?

:dubbio:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...