Jump to content

SissySIT (bilo SufiSIT)


Woland

Preporučeni Komentari

Stavio termalne padove (sto sam nabavio na ebay-u) ispod THF-a

proverim da li ima mozda kontakta izmedju SIT-a i hladnjaka i pisti zujalica kao luda, nista me nije jasno nigde ne vidim da SIT ima kontakt za hladnjacima

skinem i ispostavi se da ovi termalni padovi su od nekog specijalnog materijala koji provodi :sorry:

sada moram da porucim druge, normalne :)

sada sam gledao na Conrad sajtu i tamo ima vise vrsta i debljina

koja bi debljina optimalna za THF, 0.5 ili 1mm?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

link?

ako je mica , moze najtanja a moze i deblja .... kuciste THF je toliko veliko da sa 50W disipacije mozes i gumu da stavis :)

ako koristis 3mm srafove za THF , obrati paznju da imas dovoljno naslona za izolacione puše ..... koristi platne

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

16 minutes ago, Zen Mod said:

link?

ako je mica , moze najtanja a moze i deblja .... kuciste THF je toliko veliko da sa 50W disipacije mozes i gumu da stavis :)

ako koristis 3mm srafove za THF , obrati paznju da imas dovoljno naslona za izolacione puše ..... koristi platne

evo linka 

https://www.conrad-electronic.co.uk/ce/en/overview/0205062/Thermally-Conductive-Films

koristim 4mm srafove ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

mislim da to moze da posuzi za prvu ruku , samo pripazi koliko stezes da ne propadne skroz do hladnjaka

sto se tice conrada , ne trazi bolje od ovoga ...... neces ni naci

https://www.conrad-electronic.co.uk/ce/en/product/189038/Thermally-conductive-film-05-mm-3-WmK-L-x-W-50-mm-x-50-mm-Kerafol-86300?ref=list

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

danas konacno uzeo da sklopim amp

prvi deo sa testiranjem izlaza i podesavanjem mirne struje protekao bez problema na oba kanala

podeseno 1.6A za sada, a posle kada nadjem malo vece hladnjake ili ventilator onda idemo na 1.8A :)

medjutim sada imam problem na levom kanalu ne mogu da podesim mirnu struju za bafer

vrtenjem pota P6 ne menja se mirna struja, stalno je 15mV na R8

na desnom kanalu sve funkcionise kako treba

@Zen Mod da li mozda imas ideju gde da trazim kvar?

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...