Jump to content

SissySIT (bilo SufiSIT)


Woland

Preporučeni Komentari

Taj Cinemag moze da se poruci u dve verzije, jedna je standardna CMOQ-4HPC sa 50% nikla u jezgru i malo bolja i skuplja verzija CMOQ-4LPC sa 70% nikla u jezgru

Ova skuplja verzija te izadje manje od 100 EUR za par,  sa sve shipingom u Srbiju

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

15 minutes ago, neskor said:

Taj Cinemag moze da se poruci u dve verzije, jedna je standardna CMOQ-4HPC sa 50% nikla u jezgru i malo bolja i skuplja verzija CMOQ-4LPC sa 70% nikla u jezgru

Ova skuplja verzija te izadje manje od 100 EUR za par,  sa sve shipingom u Srbiju

pa taj od 70% uzimam... samo mi ne pada na pamet shiping ovde... za germaniju je 10 evra siping. plus sverceru 20.  43 trafoi 

oko 73 sve zajedno

 

Neću da rizikujem da li će onaj na carini da Gugla i izgugla Cinemag sa Don Audio. 

Prošli put su me odrali za wifi kartu za mekintoš. Još je pisalo da je poklon:smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, Mikorist said:

pa taj od 70% uzimam... samo mi ne pada na pamet shiping ovde... za germaniju je 10 evra siping. plus sverceru 20.  43 trafoi 

oko 73 sve zajedno 

Pozdrav, jel može link gdje uzimate te transformatore.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 minutes ago, Mikorist said:

fora je da uzmeš isti kao u SIT-3 a to je upravo CMOQ-4LPC

Meni pojačalo male snage sad ne znači puno, sem da menjam i zvučnjake, a to obzirom na cene i moje skromne želje neće da bude uskoro.:aikido:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I pride niklovati trafo, ceo. :D 

Na toj poziciji, ulaznog signala volt-2 do malo vise, trafoa drajvovanog fetom na naponu 20-ak volti, sasvim je svejedno da li je 50 ili 70% nikla. Sa vise nikla bi bio blizi zasicenju, iako dovoljno daleko, a jezgro je skuplje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...