Jump to content

SissySIT (bilo SufiSIT)


Woland

Preporučeni Komentari

2 hours ago, Zen Mod said:

sta mislis - kol'ko ce da vredi SissySIT , kljuc u ruke ?

bisere pred svinje ..... ili ?

 

:Viannen_loungelizard:

S obzirom da nisi stolar, jedno 200-300 evra:smesna:

A ako hocete ozbiljno, ima par opcija, sve ispod 2k$ je teska bagatela, a uz solidnu kolicinu mehanickih detalja, posebnih pristupa montazi i ozicenju, bez srama i preko 10k, realno...audiofilski je no limit, posto kojesta od sprava ima brdo nula za pranje narko dolara..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

10 minutes ago, NIXIE said:

Bez mašinstva nema hajenda, šta god staviš unutra ako kutija ne košta makar 2000 eur ništa od toga. Džaba ti osigurači i srebro i Delund. Neće ni da pogledaju.

Pa imamo doktora za to na forumu. Zamisli za 1000 eur kakvu kutiju može da napravi. :rofl:

 

Ovako nešto stilizovano 

maxresdefault.jpg

:buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ili zašto bi kućište moralo da bude vodoravno.

Osmisliću ja dizajn.

Gledaj ovo modularno PC kućište u blokovima

small_level10_angle5.jpg

može i vertikalno i horizontalno da se napravi da stoji....

sad zamisli pojačalo ovakvo :rofl:

p.s.

Liči na lampaša. Hladnjak odvojen napred. Posebne pregrade za trafo i ploču i PSU

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E da, nesto sto moze da se nakaci na zid, i to da bude kompatibilno da onim drzacima za flat TV, samo treba da izdrze malo vecu tezinu. 

A evo i drugog ekstrema.Zasto pojacalo mora da bude u sobi? Ne mora. Moze i u kuciste od starog klima uredjaja, lepo napolje i onaj ventilator nek vrti polako, source preko bluetootha, samo napajanje i zvucnicki kablovi preko kanala klima-uredjaja :buehehe:

Da se razumemo, ne zeli svako da gleda u policu sa audio skalamerijama... (hint: zena) :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

13 minutes ago, Aleks said:

Ja sam to hteo da probam, imam odgovarajući orman,  ali sam odustao zbog lošeg kvaliteta tih Daytona. Visaton ima dosta dobre i još po neka firma, ali ti su dosta skuplji.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pored termalnog kapaciteta hladnjaka ( to kuciste u postu #466 tesko da bi iznelo 100W potrebno za monoblok) treba racunati i na prostor - pojacalo ima ulazni trafo , te je blizina mreznog trafoa stvar koju treba razmotriti ....

sto je malo , to je kuso

pitaj zenu , ako meni ne verujes

il' jos bolje - neka Vix pita ...... svaki drugi post - zena ne da ovo , zena ne da ono ....... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

22 minutes ago, Zen Mod said:

pored termalnog kapaciteta hladnjaka ( to kuciste u postu #466 tesko da bi iznelo 100W potrebno za monoblok) treba racunati i na prostor - pojacalo ima ulazni trafo , te je blizina mreznog trafoa stvar koju treba razmotriti ....

 

Evo mrcina za 229... msm ovo je đabe koliko je

https://www.audiophonics.fr/en/aluminium-boxes-cases/100-aluminium-diy-box-case-for-hi-fi-audio-amplifier-432x370x150mm-p-10335.html100-aluminium-diy-box-case-for-hi-fi-audio-amplifier-432x370x150mm (1).jpg

 

odnosno bez takse 190,83 € tax excl.

+do Nemačke poštarina a od Nemačke šverc komerc....

 

Ima šta oćeš gore... I Pass klon kutija

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...