Jump to content

SissySIT (bilo SufiSIT)


Woland

Preporučeni Komentari

@Mikorist

Džaba hajp, džaba TAL, džaba sve dodatno što se još može trubiti i telaliti, ako je to šuplja priča.

U prevodu - da to svira uobičajeno, prosečno, simpatično, vrlo brzo bi se sve završilo poput mehurića od mokrog prdeža u kadi. :rofl:

Međutim, stvari su u ovom slučaju sasvim drugačije.

Da se ne ponavljam, treba čuti SIT amp u čestitom, korektnom audio sistemu, posle toga sve to pisanije, mudroserovanje, prepucavanje izgleda kao zabavno štivo.

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 minute ago, Doktor said:

@Mikorist

Džaba hajp, džaba TAL, džaba sve dodatno što se još može trubiti i telaliti, ako je to šuplja priča.

U prevodu - da to svira uobičajeno, prosečno, simpatično, vrlo brzo bi se sve završilo poput mehurića od mokrog prdeža u kadi. :rofl:

Međutim, stvari su u ovom slučaju sasvim drugačije.

Da se ne ponavljam, treba čuti SIT amp u čestitom, korektnom audio sistemu, posle toga sve to pisanije, mudroserovanje, prepucavanje izgleda kao zabavno štivo.

 

 

Pa džaba SVE kad će da nestanu za 6 meseci. Ko je napravio napravio je.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

13 minutes ago, Zen Mod said:

kad ne bude SITova , pravice se nesto drugo ...... bitno da se pravi

:thumbsup:

 

13 minutes ago, NIXIE said:

Biće lampi, to se još pravi.:laugh1tooht:

Onda će silom prilika svi biti audiofili.:aikido:

:hihihihi:

 

3 minutes ago, Zen Mod said:

Miko - naruci par , pa ce imas za tannoyisanje

:moil:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Inače sam čuo B1  legendarni. Ima ga lik u bloku. Belim rukavicama ga dodiruje.... Zaista ništa ne svira kao to pojačalo.

Ali zato što nijedno drugo nema u sebi  2SK77... Onda se pojavila zamena za  2SK77 ali ništa nema takav netipični  

- gm
- mu
- Vgs_off 
- Vgs

Onda su se pojavili likovi koji tvrde da je 2SK180  Tokin sličan...  Pa sa Sony 2SK82... Pa onda Nelson sa njegovim namenskim koji imitira gornji.

I sad na kraju prodaju poslednjih 1100 komada  THF51-S / 2SK182ES koji nisu 2SK82 ali daj šta daš dok ima....

Poenta priče jeste kad nestanu tranzistori moćićemo samo da ih čujemo kod drugih dok im ne crknu.

A kad njima crknu nema rezervnih tranzistora. :smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

psad, ima nas i domaćina sa rezervnim setovima SITova i SemiSoutha [emoji14]

Jeste li razmišljali da se kandidujete za “precednika” [emoji3].

Aca i Vi.

Ova druga, nazovi konkurencija mu, nezna i ne može da isplanira ni narednih 15 minuta [emoji3].

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Greska!

Izvinjavam se.

Uz dužno postovanje [mention=665]Woland[/mention] za Vaše “extraordinary” planerske sposobnosti, ipak bi [mention=1908]Vladd[/mention] bio bolji protivkandidat.

Jedini on pokazuje svojstva margarina, da bi se mogao suprotstaviti Aci (tj. “meša se u sve”) [emoji3], mada da budemo objektivni ni on nije najbolji izbor jer zna to u šta se meša.

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Gde si ti to Srecko  video da se ja mesam u sve? :D Pogotovo sto principijelno nisam clan bas svih hifa foruma..

Mesam se u tehniku, hobi(hifa i pecanje), i dzvonjkam(kezual) oko nelogike i nedoslednosti u sportu i politici, koja je debilna trenutno, a sport su zaokupili mafijasi i narkodileri, da ne kazem udbini pitomci.

Glasao bih za Wolanda, i kulturnu opciju, makar bila diktatura i masni konopci.. :D 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa videli ste da sam se korigovao, da objektivno i niste bas najbolji protivkandidat, jer znate to u šta se mešate [emoji3].
Nekako mi se čini da ako mi na “vorumu” ne nađemo pravog protivkandidata, loše nam se piše (“Tokin-a mož da ne bude ne samo sto ih nema na tržište”).
Ja pokušah da razmišljam na tu temu, ali očito da mi razmišljanje nije jača strana [emoji3].

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima


Sto se tice margarina, za tehniku volim da sam i margarin i origano i mirodjija... [emoji4] 

Naravno, Vi i nekoliko drugih (da ne nabrajam zaboravicu nekoga jer sam mator) ste (i treba da budete) esencija diy foruma.
Ovo je “tehnički forum” i ovo je moje mišljenje.
Nadam se da mi oni koji misle da nisam u pravu neće uskratiti pravo na mišljenje makar ono bilo i pogrešno.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...