Jump to content

SissySIT (bilo SufiSIT)


Woland

Preporučeni Komentari

Administrator pod hitno da zabrani [mention=665]Woland[/mention] da ide više na odmor [emoji3].

Dok je bio na odmoru Forum je “zamro” (biologiju bas i nisam nešto voleo te sam ono malo njegovih postova sa odmora preskakao)!

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 hours ago, Srecko said:

Administrator pod hitno da zabrani [mention=665]Woland[/mention] da ide više na odmor emoji3.png.

Dok je bio na odmoru Forum je “zamro” (biologiju bas i nisam nešto voleo te sam ono malo njegovih postova sa odmora preskakao)!

 

džabaga bilo administratoru što ume da projektuje ko Pass (ne spava čovek.. ), kad nume da kukuriče ko ja :D

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mne.

Zolta je u kadru iskljucivo iz sentimentalnih razloga ( gotov godisnji odmor domacina, pa pocetno caskanje o "Ohridskom letu 2018", tacnije koncertima, izvodjacima, izvedenim resitalima i njegovim utiscima). :)

Ukratko - SissySIT opravdao ocekivanja na ovoj prvoj prezentaciji.

 Obzirom da je uradjen sa prirucnim elementima ( bez CineMag trafo-a, etc. ), cekam sa nestrpljenjem finalnu verziju.

@neskor - vredi napraviti ovaj amp def. i samo napred. :thumbsup:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

11 hours ago, vladd said:

Ujbte, 7 reci, ja ocekivao samo "dooobar".. :D 

a jeste dobar majkemi ( :) ), ali juče Sissy nismo maltretirali A, B pa ni C testovima, repeticijama, menjanjem izvora (nedajbože), kablova - bilo je opušteno, strana po strana ploča koje su nam poznate, povremeno konstatovali (dal ja tripujem doc?) da ima isti karakter kao DEFi, bavili se malo Vračevom fantomskom prirodom (kakav lik jbt :) ), i slušali bez opterećenja zvukom, materijalom, ma bez bilo kakvog opterećenja.. e sad, to je bilo moguće zbog dve stvari: Sissy nam nije smetao i Sissy nam je prijao :) odradio je SissySIT juče puno osmočasovno radno vreme i pružio nam kvalitetnu osnovu za opušten razgovor..

P.S. srećom po okolinu, nismo pevali, pa čak ni Vagnera :D

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Woland said:

a jeste dobar majkemi ( :)) . . . . . . , povremeno konstatovali (dal ja tripujem doc?) da ima isti karakter kao DEFi, bavili se malo Vračevom fantomskom prirodom (kakav lik jbt :) )   . . . . . . .

 

Juče po povratku u prestonicu sam napisao tekst, čak nekoliko verzija, o jučerašnjem susretu, i pre molbe člana @Srecko.

Međutim, odsustao sam, te odlučio da postujem samo jednu sliku uz kratak komentar.

Odgovaram na ovo quote-ovano, zato što sam pomenut :

 

- SissySIT je zaista "dooobar", upravo onako kako je i @vladd očekivao. :)

- uopšte ne tripuješ @Woland, Sissy ima isti karakter kao i DEFi.

- Vrač & njegova fantomska priroda aka @Zen Mod - želim mu da i ove godine ode na Bruning Amp, jer to i zaslužuje.

Izuzetno mi je drago  da ekipa sa BigDya foruma, iskreno priželjkuje i očekuje njegovo učešće, uključujući i lično Nelson Pass-a.

Držim mu fige da to realizuje i očekujem puno slika i kratkih prikaza sa tog skupa. :thumbsup:

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...