Jump to content

SissySIT (bilo SufiSIT)


Woland

Preporučeni Komentari

eto vidis kako znas ..... moj plan od pocetka

 

zahajpujem , navucem ih da kupu delovi , pokupim delovi , dobijem od Neleta jos jedan neki SIT amp za trud probijanja i hajpa na izvanredno isplativom i perspektivnom srBskom trzistu ...........

 

ih di ce mi kraj

ima da krckam SITovi i da si pravim do kraja vecnosti , i phono sekcije i linije i ampovi

 

:rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima





ih di ce mi kraj
ima da krckam SITovi i da si pravim do kraja vecnosti , i phono sekcije i linije i ampovi
 
:rofl:


axa, kad ne bi mene bilo [emoji14] ja sam bre ovde vrhovni hypemeister, čika Nelson je to sigurno primetio, tako da, jbg, SITovi na ravne časti pa da onako bahato pravimo bafere šnjima :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

17 hours ago, Zen Mod said:

eto vidis kako znas ..... moj plan od pocetka

 

zahajpujem , navucem ih da kupu delovi , pokupim delovi , dobijem od Neleta jos jedan neki SIT amp za trud probijanja i hajpa na izvanredno isplativom i perspektivnom srBskom trzistu ...........

 

ih di ce mi kraj

ima da krckam SITovi i da si pravim do kraja vecnosti , i phono sekcije i linije i ampovi

 

:rofl:

Aj malo ja da pitam, ostalo mi dva para 2SJ50/2SK135 od bogtepitakad, imam i dva hladnjaka 1k/W izbušeni su za 2xTO3. Jel ima neka lepa šemica za 2 x 5-10W A klase sa ovim tranzistorima?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 minutes ago, grau said:

 

ponudi mu cev :heat:

a sto cev , sad je SIT u modi u srBiji :rofl:

 

ima i toga

naci L' Audiophile archive na netu , vec sam zaboravio kako se zove amp .......... ulaz White Cathode , izlaz lateralci

Mican (simplicisius) je to pravio kad sam ja bio mali

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a sto pa da se ne stavi cev tamo gde treba naponsko pojacanje, na stranu all-SIT moda, moz samo bolje da zasvira ako ga majstor dobro spakuje.... mislim ne bi pominjao nego nixie voli ceve pa moz da spoji ljubav i korist

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

20 minutes ago, vladd said:

Ovi su i bili u jednom Wintonu, oddavno izvađeni ispravni i stoje tako. Mini Kresendo puno bolje svira od Wintona samo da znaš.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

24 minutes ago, Zen Mod said:

a sto cev , sad je SIT u modi u srBiji :rofl:

 

ima i toga

naci L' Audiophile archive na netu , vec sam zaboravio kako se zove amp .......... ulaz White Cathode , izlaz lateralci

Mican (simplicisius) je to pravio kad sam ja bio mali

Ne bih cevi, nešto ovako bi odgovaralo,  ali je prejako i preskupo je za ono što hoću. Treba mi zbog hladnjaka 5-10W max., šta misliš da mu smanjim malo napajanje odnosno malo preradim i stavim samo par izlaznih?

Tražiću još.

Class A mosfet 20W_Page_1.jpg

Class A mosfet 20W_Page_6.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 minutes ago, Vix said:

Evo ideja za imena naredne SiT-oove:

. . . 

A ne . . . . konkurs za ime sa SIT-om je poodavno zavrsen. 

Jbga, bio interni konkurs, sve je to kratko trajalo, neocekivano se nabavilo elemenata za koje su bila ocekivanja da ce se traziti/cekati . . .  ali, ima tu jos nekih komponentata, kada se poslusaju, bice i konkurs za ime.

Stay Tuned. :)

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Quote

 

Mini Kresendo puno svira od Wintona samo da znaš.


 

Ne zanima me. :) 

SIt je posebna prica sa vise aspekata, radne krive i formiranja palete harmonika. Pride mogucnosti koncipiranja.

Klasicne seme su prevazidjeni splet kompromisa.

I uopste, na tom odabiru kompromisa, plus nacina izrade, jedno 98% koncepcija pojacavaca mogu mirno u zaborav.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...