Jump to content

.... tanku bakarnu foliju ?


Zen Mod

Preporučeni Komentari

Stone Timok je u Zajecaru

Онда сам лоше схватио спикера, спомињао се Бор, Зајечар, Црни и Бели Тимок, ал да је поплава јесте.Него Зен рече да му је доста и А4 формат, исеци на меру неколико комада и спакуј му у коверат!стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa rekose i za bor zato sto su pojedina sela koja su poplavljena pod borski okrug ali je to dalje od grada. mi smo na planini tako da i ne brinemo. veci mi je problem sto mi voda dolazi iz bogovine a tamo su zamuceni izvori zbog poplava pa nemam vodu vec 2 dana. ta bogovina je veoma glup projakat; kvalitet vode nikakav a samo im se mute izvori. nekada sam imao planinsku vodu ali nekad :rofl:.ma ko sme bor da poplavi? mogu da nam uzmu bakar, zlato, platinu ali mi smo i dalje na uzvisici pa smo ti sigurni. jadan je zajecar :character13:PS.zato mi je i takva frizura na slici. nisam se ni kupao 3 godine. vaske u glavu imam kao perinac :Dhttp://www.youtube.com/watch?v=3wNUKpNwzjU

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

zahvaljujuci Bregaru - juce stize cevka sa smotanim kvadratom Cu folije od 0,1mmposle NG cu da pravim zvucnicke kablove za sebe , pa cu vas izvestiti kakvi su rezultatii dalje me interesuje - ako neko naidje na info - da li se lokalno moze nabaviti ista folija u traci sirine od 5 do 30mm su zanimljivea srebro ....... ?:rolleyes:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...

Rondajući po netu naleteh sasvim slučajno, k'o što to obično i biva, na OVU "prodavnicu" ... sunce li vam zemunsko, kalajisano ... pa kod vas nema šta nema ...

- Cu šine, folije, limovi, šipke

- Al limovi(do 5mm) i trake

- Inox limovi(nažalost samo do 1mm)

- kaširani vitroplast i pertinaks

- pertinaks, vitroplast, prešpan, tekstolit, klingerit, liskun ploče

post-7-12676365067_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Rondajući po netu naleteh sasvim slučajno, k'o što to obično i biva, na OVU "prodavnicu" ... sunce li vam zemunsko, kalajisano ... pa kod vas nema šta nema ...

- Cu šine, folije, limovi, šipke

- Al limovi(do 5mm) i trake

- Inox limovi(nažalost samo do 1mm)

- kaširani vitroplast i pertinaks

- pertinaks, vitroplast, prešpan, tekstolit, klingerit, liskun ploče

post-7-12676365067_thumb.jpg

:buehehe:

Ima jedan Zemun grad, pored je Beograd.

Evo stidim se jer spomenuh još 30.dec.prošle godine da ću pogledati.

Ako se kao olakšavajuća okolnost računa zauzetoduzetost, praštajte. :cheers:

Ako ne grešim Zen je nabavio bakarnu foliju iz Bora ili nešto slično. ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:buehehe:

Ima jedan Zemun grad, pored je Beograd.

Evo stidim se jer spomenuh još 30.dec.prošle godine da ću pogledati.

Ako se kao olakšavajuća okolnost računa zauzetoduzetost, praštajte. :cheers:

Ako ne grešim Zen je nabavio bakarnu foliju iz Bora ili nešto slično. ?

nabavio ;

zahvalljujuci Bregaru ...... jedino nikako ne nalazim vremena za pipave poslove predvidjene za istu ;

u svakom slucaju bi pomoglo kada bi negde bilo isecene folije ( od 2-35mm sirine ) debljine 0,1 do 0,15 ...... dakle - traka na metrazu

od bregara je stigao kvadratni metar ....... a minimalna duzina koja mi treba je 1,5m - za testove cu je nastavljam ali za kasnije trazim da bude u komadu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nabavio ;zahvalljujuci Bregaru ...... jedino nikako ne nalazim vremena za pipave poslove predvidjene za istu ;u svakom slucaju bi pomoglo kada bi negde bilo isecene folije ( od 2-35mm sirine ) debljine 0,1 do 0,15 ...... dakle - traka na metrazuod bregara je stigao kvadratni metar ....... a minimalna duzina koja mi treba je 1,5m - za testove cu je nastavljam ali za kasnije trazim da bude u komadu

Aiiiii , pa tebi za trakice jedino pomaže mašinica za rezance.Imaju takve poneki stariji zlatari.Za sečenje folije 0,1 i nešto deblje moraš imati makaze za lim, one velike metarske, zdravo oštre i bez ujeda na oštrici.Ako imaš nekog štampara ili knjigovesca pomoglo bi i giljotina makaze koje oni koriste, ali samo kada su im noževi pred oštrenje, i ako ih sa'vataš dok im je "meko srce".
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma nije problem iseci ; problem mi je veca duzina ...no - kao sto rekoh - dosta stvari cu uraditi sa ovom folijom od Bregara , a za kasnije i duze komade trazim i dalje u vidu trake ;daleko najprakticnija varijanta

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Onaj otpad sto je opskrbio Steina ( i jos nekog) sa hladnjacima,ladnjaci ima cini mi se bakarnu foliju u rolni. 300mm * kolko hoces. Secenje bi najbolje bilo makazama za lim.

Ima li ovde šlosera? Kako se zove ona giljotina sto padne i iseče lim po pravoj liniji dužine oko metar ipo? To bi bilo najbolje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

idi begaj - nismo deca ko je zaprdio 4 banke , a nije nista sekao sa skalpelom uz metalni lenjir - taj nije nista ni radio ........ :buehehe:

Pa sta 'oces onda? Mozda lasersku sablju od Luka Skajvokera? :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...