Jump to content

.... tanku bakarnu foliju ?


Zen Mod

Preporučeni Komentari

one Alu zvalave za domacinstvo ima svugde ....... al' bakarnu nisam video ....... mada je dosad nisam i trazio ....... :character13:dakle - interesantno mi je bilo sta od bakarnih folija - debljine 0,05 do 0,1mm ........ sirina od 3mm pa nadalje .....ako negde ima da sekupi format kao Alu za domacinstvo - valjda cu naci nacin da je secem .........hvala unapred

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

one Alu zvalave za domacinstvo ima svugde ....... al' bakarnu nisam video ....... mada je dosad nisam i trazio ....... :character13:dakle - interesantno mi je bilo sta od bakarnih folija - debljine 0,05 do 0,1mm ........ sirina od 3mm pa nadalje .....hvala unapred

Много се ти нешто у последње време распитујеш где могу да се набаве које какве ствари :) Јел се ти то припремаш за нешто............?стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pravi DD kalem 100% :character13: salim se, ja sam svojevremeno trzyio i tesko moze da se nadje....rekose mi za neke trafoe-prigusnice u starim televizorima npr ili kako vec...a naso sam i na netu http://www.schlenk.de/EMI_-_Shielding.469+M52087573ab0.0.html

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

bolje ti trazi borsko zlato pa to sto ti treba kupices i neces praviti :character13: nego, gde toga ima u boru? gde u nasim fabrikama ima bakarne stanglice? duzine 10-15-20cm, sirine 4-5cm, debljine 5-10mm? voleo bih da stavljam izmedju hladnjaka i izlaznih tranzistora

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

bolje ti trazi borsko zlato pa to sto ti treba kupices i neces praviti :character13: nego, gde toga ima u boru? gde u nasim fabrikama ima bakarne stanglice? duzine 10-15-20cm, sirine 4-5cm, debljine 5-10mm? voleo bih da stavljam izmedju hladnjaka i izlaznih tranzistora

Stefaca ima di oces , elektroremont najbolje , koriste ih najcesce za shine u vn ormanima.Elektroliza itd , da ti ne nabrajam , ako se bas ne snadjes javni se .
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...