Jump to content

P: SEAS 27TFFC


progster

Preporučeni Komentari

Prodajem dva zvučnika iz naslova.
http://audio-hi.fi/en/seas_h0881-06-p-215.html

Ispravni, kupljeni pre 2-3 godine sa namerom da se napravi Troels 3-way classic, ali se od toga odustalo, tada iz finansijskih razloga, a sada kada imam finansija, nemam vremena i prostora da ih pravim. Smile Tako to valjda obično biva... Ne znam kakvi su, tada su pričali da su odlični zvučnici, ali ima ljudi koji to bolje znaju od mene. Big Grin

Zvučnici su kupljeni polovni, od proverenog čoveka, malo su radili kao zamena nekim visokotoncima u jednoj kutiji. Jedina mana koju imaju su ove sivkaste flekice po njima (koje se u principu ni ne vide kad se gleda direktno u njih), a koje su posledica toga što je lepljen neki materijal po obodu, da bi se zamaskirali u toj kutiji (nemam pojma zašto)... Ali to po mom mišljenju nije stvarno ništa. Više se vidi na slikama nego uživo.

Novi su 40e komad na audio hi-fi, ja mislim da je fer cena 40e za par. Ako neko misli da je previše, neka se javi, dogovorićemo se nešto...
Naravno, ko je iz BG možemo da se nađemo oko probe i testiranja, ko nije, može slanje na probu, pa ako nešto ne bude kako treba mogu da se pošalju nazad. Sve može u principu. Zamene me ne zanimaju za sad...

Ako ko ima pitanja, odgovaram ovde i na PP. Smile

IMG_20180707_142715.jpg

IMG_20180707_142658.jpg

IMG_20180707_142804.jpg

IMG_20180707_142749.jpg

IMG_20180707_142754.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 months later...
  • Odgovora 1
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...