Jump to content

VDH polarity checker


NIXIE

Preporučeni Komentari

3 minutes ago, mutayu said:

Che da probamo!

Potrebna je investicija od nekih 180 dinara.

Uputstvo vise nije dostupno na sajtu proizvodjaca VDH ali evo ga ovde u produzetku teksta oglasa: https://www.ebay.com/itm/Van-den-Hul-The-Polarity-Checker-Free-Shipping/142823801293?epid=1456807279&hash=item2140f641cd:g:aKIAAOSwl5VbF89t

image.jpeg

Videh "tamo" pa reko da priupitam ovde, ovo je ipak DIY forum. Da li je to korisno? Gde ima najjeftinije?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 minute ago, Kuršum said:

Kako 180 dinara?

Udjes u radnju, uzmes tester, dodjes na kasu, onaj na kasi kaze stosedamdesetinesto, ti mu das 180 i izadjes. :D

Radnja je, kako covek rece na drugom forumu Bobi haus.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 minutes ago, NIXIE said:

Videh "tamo" pa reko da priupitam ovde, ovo je ipak DIY forum. Da li je to korisno? Gde ima najjeftinije?

Za taj novac dobijes fensi glimericu. Mislim da se isplati. Nisam jos testirao nista po onom uputstvu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 minutes ago, mutayu said:

Ne uocavam nikakvu spoljasnju razliku osim boje i odstampanog brend nejma. Radi upravo onako kako pise u uputstvu. Pogledacu i na drugim mestima verovatno ima jos jeftinije.

Svaka ti čast, vidiš kako je koristan forum, uštedi se jedno 3880 din.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 minute ago, NIXIE said:

Svaka ti čast, vidiš kako je koristan forum, uštedi se jedno 3880 din.

ustedis ako uradis sam, diy kupovinu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 minutes ago, tubelover said:

ustedis ako uradis sam, diy kupovinu

Ma znam ja da i obična glimerica malo čkilji ako staviš na metalno kućište uređaja koji ima unutra 220V a nije uzemljeno, recimo stona lampa metalna i slično. Nisam znao da se to menja zavisno od toga kako se okrene mrežni utikač.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 minute ago, NIXIE said:

Nema šta nisu iskopirali.

Rekao bih da se ovde ne radi cak ni o kopiranju. Razlika je verovatno samo u stampi na kucistu i kontroli kvaliteta mada ni to ne mogu da tvrdim posto na deklaraciji pise da je proizvodjac Nemacka a zemlja porekla PRC. Ko zna.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

25 minutes ago, mutayu said:

Rekao bih da se ovde ne radi cak ni o kopiranju. Razlika je verovatno samo u stampi na kucistu i kontroli kvaliteta mada ni to ne mogu da tvrdim posto na deklaraciji pise da je proizvodjac Nemacka a zemlja porekla PRC. Ko zna.

VDH oznaka mora da košta, a tačno je da oni rade kvalitetnije za takve naručioce, mada ako funkcionalno nema razlike šta me briga.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...