Jump to content
skrstic

https://www.audiosciencereview.com

Recommended Posts

9 minutes ago, NIXIE said:

I isplati se

nego šta nego se isplati, uštediš na osiguračima, uzmeš neke bljak pripadajuće, ali ti zato sveštenik obezbedi duševni mir i rezerviše mesto onamo :) 100 marke je sitnica za to :D

3 hours ago, NIXIE said:

Pola ću da smrznem blizu apsolutne nule

Bice ti dovoljan tecni azot, tek da prezive osiguraci :) . Kriogenisanje blizu nule sa tecnim helijumom se ne radi za klasicne provodnike vec za keramike...

Mislim, urnisacemo ih.. :) i nda ce napraviti tisinu, primetnu razliku :) 

4 hours ago, NIXIE said:

Ja ću kad kupim nove osigurače da nosim kod Vladd-a na kriogenisanje. Pola ću da smrznem blizu apsolutne nule koliko je moguće, pola neću, tako ću konačno utvrditi istinu. Kvantni tunneling otpada u prvoj fazi, možda kasnije, imaji oni i Teslin trafo poveći siguran sam.:)

Ako ti se ne dopadne zvuk sa smrznutim osiguracima,prokuvaj ih 3 do 5 minuta za meksi zvuk a 5 do 10 minuta za tvrdji.

Sto se tice tunelovanja,izburgijacemo par tunela da se elektroncici ne guraju,saplicu i znoje

mozda padne i neki dezic da im bude prijatnije dok prenose energiju,

ako nabavim dovoljno malu burgiju.:bad_boys_20:

33 minutes ago, zoranzu said:

...ako nabavim dovoljno malu burgiju.

Ovo me podseti na jedan vic.

Proizveli ameri najtanju zicu ikada, 1000x tanju od ljudske kose. Hvale se po svetu svojim dostignucem i salju uzorke svima da se uvere. Posle tri meseca javljaju se nemci, kazu: "Mi smo kroz tu zicu probusili uzduz najtanju rupu ikada". Naravno posalju svima da se uvere, da ne lazu. Kroz mesec dana javljaju se japanci: "Mi smo, kroz rupu koju su nemci izbusili, urezali navoj".

Naravno. Posebno ako je procesor AMD :145fs63704:

Juče radim Photoshop, rasterize neke slike velike, na svakom malo većem naporu jitter jitter jitter poludeo sam i isključio muziku dok ne završim posao :145fs63704:

Će da padne nadam se neki dedicated music PC opet (ko ovo Nixievo) , a i na radnom PCu bogme vrćem se ja na Intel.......

2 hours ago, Aleks said:

Juče radim Photoshop, rasterize neke slike velike

Ja sam imao taj problem na poslu, AUTO CAD, velike situacije terena 3d sa gif slikama ispod, kad učita samo se smrzne. Rešeno dodavanjem 8gb memorije, tako da sad sa 16gb DDR3 radi ko sat.

Ja to sad baš primećujem na slušalicama. Pustiš na tabletu i surfuješ. Brate pre pustiš, ostaviš tamo i telefon u ruke. Mora sa telefonom da probam kako je. Šta ću Z8300 procesor.