Jump to content

https://www.audiosciencereview.com


skrstic

Preporučeni Komentari

NAravno, zato sto je osvojen i usvojen teren za "zlatne usi" i izmisljene bajke, pa taj stav mora da se brani, zarad profita cistih prevaranata i prodavaca butik komponenti.

I sve uz parolu "slusajte mziku", a malo vise butik gadgete :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, vladd said:

NAravno, zato sto je osvojen i usvojen teren za "zlatne usi" i izmisljene bajke, pa taj stav mora da se brani, zarad profita cistih prevaranata i prodavaca butik komponenti.

I sve uz parolu "slusajte mziku", a malo vise butik gadgete :) 

Ovde smo stavljali velike osigurače. Zvuk motora je nezaboravan. Najbolje mi se čuje kompresor.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nista to ne vazi ako eminentni slusaci nisu ocenili zvuk motora, da li je realistican, da li ima volumen, prostor, stejdz, da li su sibilanti pravilno dozirani.. :D 

Jbga Nixie, ti si pao na ispitu zlatnog uvceta, nemas pojma sta si cuo... :D 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

28 minutes ago, vladd said:

Nista to ne vazi ako eminentni slusaci nisu ocenili zvuk motora, da li je realistican, da li ima volumen, prostor, stejdz, da li su sibilanti pravilno dozirani.. :D 

Jbga Nixie, ti si pao na ispitu zlatnog uvceta, nemas pojma sta si cuo... :D 

Rekli mi majstori, izgleda da nije isti zvuk kad stave Šnajderove osigurače umesto Simensovih. Ali oni su pomalo gluvi od buke kad su ispuštali vazduh iz protivudarne posude i nije im za verovati.:D

IMG_1425.JPG

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 minutes ago, ebe said:

Od cetvorice samo je jedan audiofil, ovaj sto nije zacepio usi.

Upropastih temu osiguracima, a nije mi bila namera. :(

Taj je mlađi pa još neiskusan, naučiće. Ja sam brzo slikao, i odmah pobegao napolje.

A za osigurače, don't worry be happy.:D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 minute ago, NIXIE said:

. . . 

A za osigurače, don't worry be happy.:D

A za USB kablove ?

Procitah negde ovde na forumu da nisi prosao test zlatnih ushiju, pa jel' i tu isto stanje - dont vori, bi hepi ?

Mozda si imao u toj seansi suflera, pa ipak ima "tu necega" ? :roll1:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 minutes ago, Doktor said:

A za USB kablove ?

Procitah negde ovde na forumu da nisi prosao test zlatnih ushiju, pa jel' i tu isto stanje - dont vori, bi hepi ?

Mozda si imao u toj seansi suflera, pa ipak ima "tu necega" ? :roll1:

Imao sam ja više seansi, što sa USB kablovima što sa drugim mračnim temama. Skoro sam prisustvovao jednom testu IC kablova, ma ne smem da pišem da ne prođem ko neki bivši članovi.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 minutes ago, NIXIE said:

Imao sam ja više seansi, što sa USB kablovima što sa drugim mračnim temama. Skoro sam prisustvovao jednom testu IC kablova, ma ne smem da pišem da ne prođem ko neki bivši članovi.

Onda bolje nemoj. 

Sa druge strane, tesko je to breme koje sada imas, a drzati ga duboko u sebi. Ne podeliti sa ovde sa clanovima foruma. ;) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, NIXIE said:

Imao sam ja više seansi, što sa USB kablovima što sa drugim mračnim temama. Skoro sam prisustvovao jednom testu IC kablova, ma ne smem da pišem da ne prođem ko neki bivši članovi.

Mene bas interesuje taj test

Branicemo ga,mslm na test,do poslednje dirke na tastaturi...

Pravda za Osigurace i USB kablove:bad_boys_20:

Jednakost za Sve

:dosta:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, NIXIE said:

Imao sam ja više seansi, što sa USB kablovima što sa drugim mračnim temama. Skoro sam prisustvovao jednom testu IC kablova, ma ne smem da pišem da ne prođem ko neki bivši članovi.

Greota ne podeliti, mozda ustanovimo neke zakonitosti u halucinacijama :D 

Msm, kada se toliko cuje sve i svasta, gde je tu muzika?

Uzgred, to sa IC kablovima je tek igra bez granica, posto za razliku od osiguraca na mrezi, ispred trafoa od 20-ak VA, na dac-u sa kolima koja imaju preko 90dB potiskivanja velikih desavanja ac ispeglano u dc(pa jos jedno 10-15 puta umanjeno nego na mrezi), kod interkonekta u odredjenim okolnostima moze doci do nekih uticaja(kapacitivnost, induktivnost, neadekvatna masa kabla, prevelika ili premala), narocito sa nasumicno ili preporuceno fensi poredjanim totemima zvucnih imena, bez smarajucih detalja oko uskladjenosti impedansi, gaina(to je ono kada je pot na pola deset, ili  neko lako popodne :) )... pa je zbunjoza maksimalna..

 

P.s.

Ovo oko neadekvatne mase je jedna od "malih tajni", ali je okruzena sa dosta kompromisa, uslovljavanja i usaglasavanja, pa nema univerzalne formule srece...a bori se sa kapacitivnoscu za prvo mesto znacaja... :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

38 minutes ago, NIXIE said:

Obustavi paljbu, mislim da nema potrebe za nastavkom sa poetskim izražavanjem!:D

Mslm da sam uljudno i kulturno pitao za "malu tajnu" koju Vladd zna,

Spreman sam da je cujem,ako nije previse misticno-tajnovita i ako ne udara u temelje  Ohmovog zakona.

Sto bi reko Djoka B:

"Ne lomite mi Oma,jer sve cu da vas polomim"

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Čito ja.

Samo o malom kineskom dac-u.Možda ga kupim.

Inače onaj moj kineski dac sa AK čipom fenomenalno radi.Još sam mu napravio posrebreni+OFC CU kabl.

Hvala za info.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 hours ago, zoranzu said:

Mslm da sam uljudno i kulturno pitao za "malu tajnu" koju Vladd zna,

Spreman sam da je cujem,ako nije previse misticno-tajnovita i ako ne udara u temelje  Ohmovog zakona.

Sto bi reko Djoka B:

"Ne lomite mi Oma,jer sve cu da vas polomim"

 

Ma nisam mislio na tebe, izvini:)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...