Jump to content
tubelover

koji gramofon kupiti?

Recommended Posts

2 minutes ago, vladd said:

Neke kriterijume moras da formiras. Ili kako odabrati zeljeni proizvod, ili kako odabrati savet...

Ali, pre svega treba postaviti samu kupovinu na svoje mesto, sta se zeli sa doticnom...

E to je najteže, kreneš da kupiš patike, jedne imaš u glavi a vratiš se sa drugim. Mislim da je cena najbitnija za početak, a taj podatak za sada nemamo.

@Doktor

Nisam ni rekao da si ti rekao :) 

I krs je pod navodnicima, i naravno da ta prica o zameni i poboljsanju rucke nije od skoro( i ta SME je okrenula srecu TD160 da bude pozeljan), a mene kopka kako svajcarci, u to vreme na vrhuncu precizne mehanike, nisu odradili posao(makar levom sajdzijskom rukom) bas po ukusu solidnog dela korisnika... :) 

Ili su i tada kolo vodili Hi-Fi for pleasure i sl...i punili usi vodom. :) 

7 minutes ago, NIXIE said:

Mislim da je cena najbitnija za početak

Mislim da treba da definises kakva ti vrednost treba, a cena, u smislu kolicine monete za doticnu vrednost, je sasvim druga prica.

16 minutes ago, vladd said:

Mislim da treba da definises kakva ti vrednost treba, a cena, u smislu kolicine monete za doticnu vrednost, je sasvim druga prica.

Ako ne znamo budžet, uzalud se dopisujemo.:D

:D ma ja to nako, manje kao predlog vise kao femnomen, zabezeknuto...a i oglas je neki mator.

Pita drug Tito rudare u nekom kopu... Kako vam je?... Šaleći se...

Dobro nam je druže Tito.  Odgovaraju rudari...Šaleći se...

Pa tako i ja ... Šaleći se :smesna:

26 minutes ago, paja959 said:

zju B)..nego rece covek na pocetku,nece da kosta po bubrega,nije bilo izjasnjavanja ni oko planirane cene,nit sta je opcija oko onog "vracanje rucke"

U pravu si, ako mora "vraćanje" onda puno dobrih otpada. Ako je samo podizanje kad dođe do kraja, tu već ima rešenja.

34 minutes ago, ivan_ said:

:D ma ja to nako, manje kao predlog vise kao femnomen, zabezeknuto...a i oglas je neki mator.

Pita drug Tito rudare u nekom kopu... Kako vam je?... Šaleći se...

Dobro nam je druže Tito.  Odgovaraju rudari...Šaleći se...

Pa tako i ja ... Šaleći se :smesna:

:D vidi,iako sam cist pristalica drugacijeg sistema "drajva" u ovom sportu,SL-110 ima maximalan respect kod mene.....prosle godine kasno ujesen (bolha.si),bejase jedan predivan,koriscen primerak u Ljubljani,ili sa Mayware Formula 4,ili sa SME 3009/S2 impr.,ne secam se vec tacno,za 600 ojra...B)

ok, TD 126 MK III spec. / SME M2-9 lepo deluje,  ta neka kombinacija sa cenom do recimo 600 eura je izvodljiva!

u svakom slučaju hvala na savetima!

Još ću malo češljati po ibeju mada su tamo malo jače cene nego na kp ali...

Ovde od članova foruma ima neko da bi se odvojio od svog ljubimca hehehe nikad se ne zna.

Možda bih mogao još malo da se rastegnem naravno to je bez glave/tela/sistema ili kako se već zove!

ok, TD 126 MK III spec. / SME M2-9 lepo deluje,  ta neka kombinacija sa cenom do recimo 600 eura je izvodljiva!

po toj ceni, teško da je izvodljiva :) pogledaj koliko košta sama ručka

30 minutes ago, tubelover said:

. . . 

Ne da je izvodljiva, nego definitivno to moze i nize. Npr. 450 eura max. :roll1: