Jump to content

koji gramofon kupiti?


tubelover

Preporučeni Komentari

25 minutes ago, Woland said:

trebala bi ti dva "podizača" :) zaboravi..

imaš nekoliko korektnih predloga, i dalje mislim da Technics SL-D3 prava mera za tvoju potrebu

kolko vidim na ibeju su ti tehnix gramofoni jeftiniji od moje nos stenton stereoheadron glave...

mogu se naći i polovne kuzme (oni prvi drveni modeli) ispod 1k ali odvratno izgledaju i full su manualni

:(

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 minutes ago, Doktor said:

Ne salje za Srbiju, jbga. Znaci, dodati za transport + usluga + carina. 

Ima to jeftinije na KP. Samo strpljivo. Bice . . .  :)

 

imam drugara koji mi to donese na noge za tu cenu tamo,

dolazi u augustu zato se i razmišljam/tražim sada, imam još malo vremena. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

37 minutes ago, Doktor said:

Ne salje za Srbiju, jbga. Znaci, dodati za transport + usluga + carina. 

Ima to jeftinije na KP. Samo strpljivo. Bice . . .  :)

 

Ko je još platio carinu za polovni HiFi? Ako ima takih, ja im se duboko klanjam.

p.s. naravno da ni ne razmatram opciju da neko HiFi uređaje iz inozemstva naručuje poštom, posebno gramofon.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

7 hours ago, Kuršum said:

Ko je još platio carinu za polovni HiFi? Ako ima takih, ja im se duboko klanjam.

p.s. naravno da ni ne razmatram opciju da neko HiFi uređaje iz inozemstva naručuje poštom, posebno gramofon.

Upravo sam i mislio na slanje kurirskim službama.

Zašto ne razmatrati i tu opciju ? Zaista ne vidim razlog.

Nemaju svi dobrog prijatelja u zemlji prodaje uređaja preko ebay-a kao pokretač ove teme. ;)

Dalje, ima i ovde u Srb ko donosi komade sa ebay-a za proviziju. Siguran sam da si čuo/video jednog od njih ( oglašava se redovno na KP, redovan je na berzama. Hint - KŠ ).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

10 hours ago, tubelover said:

nego imate nešto za ponudit?

ovaj se prodaje sa polomljenim poklopcem (kupi-oma cijena 375):

https://www.ebay.de/itm/Thorens-TD-126-MK3/273281273994?hash=item3fa0d5508a:g:XU8AAOSwScJbHpBc

ako ces uzimati 126-cu,izbegavaj tu varijantu koja je upravo na linku,siva gornja ploca,vidi se i na ovim slikama da je gornja ploca urnisana..trazi varijantu sa sjajom crnom povrsinom,to se lako odrzava-cisti,ono sa sivim je mission impossible za odrzavanje...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

38 minutes ago, Doktor said:

Upravo sam i mislio na slanje kurirskim službama.

Zašto ne razmatrati i tu opciju ? Zaista ne vidim razlog.

Nemaju svi dobrog prijatelja u zemlji prodaje uređaja preko ebay-a kao pokretač ove teme. ;)

Dalje, ima i ovde u Srb ko donosi komade sa ebay-a za proviziju. Siguran sam da si čuo/video jednog od njih ( oglašava se redovno na KP, redovan je na berzama. Hint - KŠ ).

Taj iz KŠ ne plaća carinu. :)

Naravno da sam čuo, meni je doneo Systemdek iz Londona za smešnu kintu. Ja ga pazario na Ebay-u (mada Toma obavlja i tu radnju), moj drug ga preuzeo od prodavca, upakovao po mojim uputstvima i prosledio Tominom kontaktu.

'Ebiga doktore 'de gramofon kurirskim službama? Osetljiva makina, rizik. 

p.s. ja sam drugare strateški rasporedio po Evropi, radi uštede na šipingu, pa imam jedno 5 punktova za prijem, zlu ne trebalo. :)

p.p.s. samo što pomenuti ima ustaljenu rutu, pa je za trgovinu izvan iste (Italija, Francuska) potrebna druga šema.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...