Jump to content

koji gramofon kupiti?


tubelover

Preporučeni Komentari

ma nemam pojam kako koja ručica radi zato pitam, ima tu puno ljudi koji poseduju iste...

ali ni ponudu od gosp.grau-a nije za odbit ako je cijena prava!

Molio bih cijenu i po jednu sliku AKO nije previše na PP a može i ovde javno - meni mindeđ

hvala

PS košin više nije zanimljiv (preskupo)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja bih tebi savjetovao Technics 1210 sa njegovom origi ručicom, vidim da si sa ovim gradivom na Vi i ovo ti je odlična kombinacija. 

Traži na net-u, ima tone opisa, jednostavno, lako za namjestiti, brzina kako treba a i svira dobro. A ni jedna ručka ne paše sa svim zvucnicama tako da nema univerzalne (osim naravno Cantus :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

hvala na savetima ali ipak ne bih, uostalom da taj valja imali biste vas dvoje 1210 i kakav bre pes jedan sad? opet neka paranoja prvo sam bio vule sad imam nov nik, ovo je tema o gramofonima tako da bih ljepo molio za normalne savete a ne ove nebuloze, kome se ne dopada tu je ignor

grau čekam na pp

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ameni stalno pada na pamet Dual 701, ima ih u Njemačkoj i uklapa se u budžet. Ili 721, ima automatiku koja se može isključiti. Oba imaju isti transport/motor i lako se prebace u drugu kutiju ako se želi malo kemijati...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...